ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM

2020 TOKYO'YA GERİ SAYIM BAŞLADI
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları / 25 Ağustos - 6 Eylül
Duyurular

Paralimpik Yelken Atatürk Kupası Başvuruları

DEVAMINI OKU
Paralimpik Yelken Atatürk Kupası Başvuruları

Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları

DEVAMINI OKU
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları

Tekerlekli Sandalye Basketbol ve Ampute Futbol Kulüplerimizin Dikkatine

DEVAMINI OKU
Tekerlekli Sandalye Basketbol ve Ampute Futbol Kulüplerimizin Dikkatine

Tekerlekli sandalye basketbol 2019-2020 sezonu antrenör listesi

DEVAMINI OKU
Tekerlekli sandalye basketbol 2019-2020 sezonu antrenör listesi

Türkiye, para badmintonda 4 madalya kazandı

DEVAMINI OKU
Türkiye, para badmintonda 4 madalya kazandı

Ampute Futbol Türkiye Kupası'nın sahibi Şahinbey Belediyesi Gençlik!

DEVAMINI OKU
Ampute Futbol Türkiye Kupası'nın sahibi Şahinbey Belediyesi Gençlik!

Tekerlekli sandalye basketbolda haftanın maç sonuçları

DEVAMINI OKU
Tekerlekli sandalye basketbolda haftanın maç sonuçları

Atletizm Milli Takımımız, Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyor

DEVAMINI OKU
Atletizm Milli Takımımız, Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyor
Haberler
Duyurular
TS Basketbol Süper, 1. ve 2. Lig'de haftanın hakem görevlendirmeleri
17.10.2019 10:34:00
Duyurular
Tebrikler İbrahim Çolak!
14.10.2019 12:03:00
Duyurular
Kalbimiz ve dualarımız kahraman Mehmetçiklerimizle
11.10.2019 14:04:00
Duyurular
TS Basketbol Süper ve 1. Lig'de haftanın hakem görevlendirmeleri
10.10.2019 16:12:00
Duyurular
Oturarak Voleybol Hakem Kursu Ders Programı
9.10.2019 11:23:00
Duyurular
TS Basketbol 2019-2020 sezonu vizesi yapılan antrenör listesi
8.10.2019 11:01:00
Duyurular
Ampute Futbol 1. 2. ve 5. Kademe Antrenör Vize Semineri
7.10.2019 11:11:00
Duyurular
Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Semineri Konya'da Yapıldı
5.10.2019 20:00:00
Duyurular
Geçmiş Olsun Olcay Avşar!
5.10.2019 14:41:00
Duyurular
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
5.10.2019 11:36:00
Duyurular
Okçuluk 2. Kademe Antrenörlük Kursu Katılımcı Listesi ve Ders Porgramı
4.10.2019 20:02:00
Duyurular
TS Basketbol Süper Lig 2. Hafta Hakem Görevlendirmeleri
3.10.2019 17:28:00
Duyurular
TS Basketbol A Klasman Hakem Telafi Semineri
30.9.2019 14:53:00
Haberler
Ampute Futbol Türkiye Kupası’nda finalin adı: Şahinbey Belediyesi-Ortotek Gaziler
19.10.2019 11:06:00
Haberler
Ampute Futbol Türkiye Kupası'nda yarı finalistler belli oldu
18.10.2019 16:43:00
Haberler
Milli tenisçilerimiz, Kemer Daima Açık'ta şampiyonluğa ulaştı
18.10.2019 11:09:00
Haberler
Ampute Futbol Türkiye Kupası'nda ikinci gün müsabakaları tamamlandı
17.10.2019 14:41:00
Haberler
Ayşegül Pehlivanlar, bronz madalya kazandı
17.10.2019 10:59:00
Haberler
Ampute Futbol Türkiye Kupası, Tokat'ta başladı
16.10.2019 16:00:00
Haberler
Emirhan Toper ve Uğur Altınel, Kemer Turkuaz Açık'ta şampiyon oldu
16.10.2019 10:42:00
Haberler
Cevat Karagöl, 2020 Tokyo'ya katılma hakkı kazandı!
15.10.2019 15:40:00
Haberler
Para Badminton Uluslararası Turnuvası yarın başlayacak
14.10.2019 14:21:00
Haberler
Aysel Özgan ve Murat Oğuz'dan oluşan P6 Takımımız dünya üçüncüsü oldu
14.10.2019 12:21:00
Haberler
Ampute Futbol Milli Takımımızın, Antalya kamp kadrosu belli oldu
14.10.2019 11:26:00
Haberler
Ampute Futbol Türkiye Kupası, Tokat’ta oynanacak
14.10.2019 11:23:00
Haberler
Oturarak Voleybol Hakem Kursu Ankara'da gerçekleştirildi
14.10.2019 11:16:00

2019 YASAKLILAR LİSTESİ

 

Başkan'ın Haberleri
Başkan'ın Foto Galerileri
Başkan'ın Videoları
TS BASKETBOL
Süper Lig
1.Lig
A
B
C
D
E
 TAKIM (. Hafta)
O
G
M
PUAN
 
TURKCELL AMPUTE FUTBOL LİGİ
Süper Lig
1.Lig
2.Lig
 TAKIM (. Hafta)
O
G
B
M
PUAN
 
OTURARAK VOLEYBOL

     Foto Galeri
Ampute Futbol Türkiye Kupası'nın sahibi Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü!
Türk Kafilesinin Geçişi/ 2018 Paralimpik Kış Oyunları Açılış töreni
Boynukalın’dan milli sporculara ziyaret
Ampute Futbol Fano Cup Turnuvası Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımımız
Tekerlekli Sandalye Dans Türkiye Şampiyonası başladı
TBESF Branş Tanıtımları
TBESF, Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
CEZA TAHTASI
İL TEMSİLCİLERİ
BAĞLANTILAR
T.C.Gençlik ve Spor Bakanlığı
Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
     Video Galeri
Dünya Şampiyonası'nda ilk madalyamız Sevilay Öztürk'ten!
2019 Tekerlekli Sandalye Basketbol Avrupa Şampiyonası Madalya ve All Star Töreni
Türkiye Tekerlekli Sandalye Dans Yarışması 2019
TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk Röportaj / TRT SPOR
Ampute Futbol Süper Lig 9.Hafta
Ampute Futbol Süper Lig 8.Hafta
Ampute Futbol Süper Lig 6.Hafta
     Sponsorlarımız
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List