ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM

2020 TOKYO'YA GERİ SAYIM BAŞLADI
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları / 25 Ağustos - 6 Eylül
Duyurular

Oturarak Voleybol 1. Kademe Antrenör Gelişim Semineri

DEVAMINI OKU
Oturarak Voleybol 1. Kademe Antrenör Gelişim Semineri

Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Giriş Kontrol Listesi Son Hali

DEVAMINI OKU
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Giriş Kontrol Listesi Son Hali

5. Kademe Teknik Direktör Yetiştirme Kursu

DEVAMINI OKU
5. Kademe Teknik Direktör Yetiştirme Kursu

Tekerlekli sandalye basketbolda TRT Spor 2'den canlı yayınlanacak müsabaka

DEVAMINI OKU
Tekerlekli sandalye basketbolda TRT Spor 2'den canlı yayınlanacak müsabaka

Hamide Doğangün, dünya şampiyonasını 2020 Tokyo vizesiyle bitirdi

DEVAMINI OKU
Hamide Doğangün, dünya şampiyonasını 2020 Tokyo vizesiyle bitirdi

Türkiye Spor Turizmi Çalıştayı, Antalya'da düzenlendi

DEVAMINI OKU
Türkiye Spor Turizmi Çalıştayı, Antalya'da düzenlendi

Badminton Milli Takımımız, uluslararası turnuvada yarışacak

DEVAMINI OKU
Badminton Milli Takımımız, uluslararası turnuvada yarışacak

Hamide Doğangün dünya üçüncüsü oldu

DEVAMINI OKU
Hamide Doğangün dünya üçüncüsü oldu
Haberler
Duyurular
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Giriş Kontrol Listesi
12.11.2019 10:26:00
Duyurular
Boccia 1. Kademe Antrenör Gelişim Semineri
8.11.2019 14:57:00
Duyurular
Tekerlekli sandalyede basketbolda haftanın hakem görevlendirmeleri
8.11.2019 10:02:00
Duyurular
Boccia 1. Kademe Antrenörlük Kursu
6.11.2019 10:54:00
Duyurular
Tekerlekli sandalye basketbolda TRT Spor 2'den canlı yayınlanacak müsabaka
4.11.2019 16:24:00
Duyurular
2019-2020 Yılı Yüzme Branşı Taslak Faaliyet Programı
4.11.2019 10:59:00
Duyurular
Bedensel Engelliler Yüzme Sınıflandırma Listesi
1.11.2019 15:14:00
Duyurular
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Sınıflandırma Randevu Listesi
1.11.2019 14:42:00
Duyurular
Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu, Hakem ve Gözlemci Talimatı
1.11.2019 11:36:00
Duyurular
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Hakem Görevlendirmeleri
1.11.2019 11:18:00
Duyurular
Tekerlekli sandalyede basketbolda haftanın hakem görevlendirmeleri
31.10.2019 14:08:00
Duyurular
2019 Bedensel Engelliler Halter Türkiye Şampiyonası Başvuruları
31.10.2019 11:59:00
Duyurular
2019 Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, Ankara'da yapılacak
30.10.2019 17:03:00
Haberler
Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Atama Listesi
13.11.2019 17:32:00
Haberler
AMPUTE FUTBOL HAKEM VE GÖZLEMCİ KLASMAN SIRALAMALARI
13.11.2019 16:03:00
Haberler
TRT TARAFINDAN CANLI OLARAK YAYINLANACAK MÜSABAKALAR HK.
12.11.2019 16:59:00
Haberler
Bedensel Engelli Yelken Atatürk Kupası sona erdi
10.11.2019 17:31:00
Haberler
Başkan Uztürk'ten TRT-Spor 2'ye teşekkür mesajı
10.11.2019 11:19:00
Haberler
Ata'mızı Özlemle Anıyoruz
10.11.2019 01:33:00
Haberler
Hamide Doğangün, dünya 5'incisi oldu
8.11.2019 19:05:00
Haberler
Lösemiye dikkat çekmek için maske taktılar
8.11.2019 14:27:00
Haberler
Hamide Doğangün adını finale yazdırdı
7.11.2019 22:37:00
Haberler
Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Atama Listesi
7.11.2019 16:56:00
Haberler
Dubai Başkonsolosu Mustafa İlker Kılıç'tan Atletizm Milli Takımımıza Ziyaret
6.11.2019 10:51:00
Haberler
Ebru Bulgurcu ve Nurşen Şen, Yunanistan'da ikinci oldu
4.11.2019 16:21:00
Haberler
Başkan Uztürk'ten yeni sezon mesajı
4.11.2019 12:00:00

2019 YASAKLILAR LİSTESİ

 

Başkan'ın Haberleri
Başkan'ın Foto Galerileri
Başkan'ın Videoları
TS BASKETBOL
Süper Lig
1.Lig
A
B
C
D
E
 TAKIM (. Hafta)
O
G
M
PUAN
 
TURKCELL AMPUTE FUTBOL LİGİ
Süper Lig
1.Lig
2.Lig
 TAKIM (. Hafta)
O
G
B
M
PUAN
 
OTURARAK VOLEYBOL

     Foto Galeri
Türkiye, Polonya’yı 5-1 mağlup etti
Ampute Futbol Türkiye Kupası'nın sahibi Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü!
Türk Kafilesinin Geçişi/ 2018 Paralimpik Kış Oyunları Açılış töreni
Boynukalın’dan milli sporculara ziyaret
Ampute Futbol Fano Cup Turnuvası Şampiyonu Ampute Futbol Milli Takımımız
Tekerlekli Sandalye Dans Türkiye Şampiyonası başladı
TBESF Branş Tanıtımları
CEZA TAHTASI
İL TEMSİLCİLERİ
BAĞLANTILAR
T.C.Gençlik ve Spor Bakanlığı
Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
     Video Galeri
Dünya Şampiyonası'nda ilk madalyamız Sevilay Öztürk'ten!
2019 Tekerlekli Sandalye Basketbol Avrupa Şampiyonası Madalya ve All Star Töreni
Türkiye Tekerlekli Sandalye Dans Yarışması 2019
TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk Röportaj / TRT SPOR
Ampute Futbol Süper Lig 9.Hafta
Ampute Futbol Süper Lig 8.Hafta
Ampute Futbol Süper Lig 6.Hafta
     Sponsorlarımız
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List