ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
2018 AMPUTE FUTBOL DÜNYA KUPASI'NA DOĞRU
ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİ 
Dünya Ampute Futbol Federasyonu tarafından (WAFF) 24 Ekim-5 Kasım günleri arasında düzenlenecek 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası'nda organizasyonun düzenleneceği şehirde değişiklik yapıldı ve Guadalajara yerine San Juan de los Lagos kenti belirlendi.

İRAN MİLLİ TAKIMI ÇEKİLDİ 
Meksika'nın San Juan de los Lagos şehrinde düzenlenecek 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası'nda İran Milli Takımının kupadan çekilmesinin ardından Türkiye, F Grubu'nda; ABD, Kenya ve Liberya ile karşılaşacak.

Ampute Futbol Dünya Kupası'nda A,B,C,D,E ve F olmak üzere 6 grup yer alacak. Gruplar 4'er takımdan oluşacak.

A GRUBU:
Meksika
İngiltere
İrlanda
Uruguay

B GRUBU:

Arjantin
İtalya
Fransa
Gana

C GRUBU:
Polonya
Japonya
Kolombiya
Kosta Rika

D GRUBU:
Angola
Haiti
Ukrayna
İspanya

E GRUBU:
Rusya
Brezilya
El Salvador
Nijerya

F GRUBU:
Türkiye
ABD
Kenya
Liberya

Milli Takımımızın Dünya Kupası'ndaki grup maç programı ise şöyle:

29 Ekim 2018, Pazartesi (Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece)
TSİ 01:00 Türkiye – Kenya

30 Ekim 2018, Salı (Pazartesi'yi Salı'ya bağlayan gece)

TSİ 03:00 Türkiye - Liberya

31 Ekim 2018, Çarşamba (Salı'yı Çarşamba'ya bağlayan gece)
TSİ 02:00 Türkiye - ABD



Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List