ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Sezonlar
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig
Haftalar
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
Bu Haftaki Karşılaşmalar
13.11.2016 11:00:00
TSK REHABİLİTASYON MRK.SK.
5
1
ANTALYA BÜY.BEL.ASAT SK
Şehir
Yer
19 EYLÜL SS
13.11.2016 13:00:00
PENDİK SPOR. ENG.SK.
0
2
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGELLİLER SK
Şehir
Yer
100.YIL PARKI SAHASI
13.11.2016 13:30:00
ETİMESGUT BEL.AMPUTE. SK
10
0
KOCASİNAN BLD. AND.ERC.ENG.SK.
Şehir
Yer
BATIKENT KARDELEN OSMANLISPOR TESİSLERİ
13.11.2016 12:30:00
KONYA ENGELLİLERGÜCÜ SK.
1
2
İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK
Şehir
Konya
Yer
SELÇUKLU SENTETİK SAHA
13.11.2016 13:00:00
MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK
4
0
ŞAHİNBEY BEL.SK
Şehir
Yer
ARGINCIK 2 NOLU SAHA
Bu Haftaki Puan Durumu
 
 Takımlar
O
G
B
M
A
Y
AV
PUAN
1
 ETİMESGUT BEL.AMPUTE. SK
3
3
0
0
19
1
18,000
9
2
 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGELLİLER SK
3
2
1
0
11
0
11,000
7
3
 TSK REHABİLİTASYON MRK.SK.
3
2
1
0
9
1
8,000
7
4
 MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK
3
2
0
1
5
4
1,000
6
5
 PENDİK SPOR. ENG.SK.
3
2
0
1
3
3
0,000
6
6
 KONYA ENGELLİLERGÜCÜ SK.
3
1
0
2
4
3
1,000
3
7
 İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK
3
1
0
2
3
7
-4,000
3
8
 ŞAHİNBEY BEL.SK
3
1
0
2
2
7
-5,000
3
9
 KOCASİNAN BLD. AND.ERC.ENG.SK.
3
0
0
3
1
16
-15,000
0
10
 ANTALYA BÜY.BEL.ASAT SK
3
0
0
3
1
16
-15,000
0
Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
Para Badminton
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List