ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Sezonlar
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig
Haftalar
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
Bu Haftaki Karşılaşmalar
29.12.2019 12:00:00
ŞANLIURFA ENG. SK
0
0
TRABZON ORTAHİSAR BELDE SK.
Şehir
Yer
11 NİSAN SPOR KOMPLEKSİ
29.12.2019 14:00:00
BALTALI GRUP DENİZLİ ENG. SK.
2
4
KOCASİNAN BLD. AND.ERC.ENG.SK.
Şehir
Yer
BİRUNİ KREDİ YURTLAR FUTBOL SAHASI
29.12.2019 12:00:00
MP SAMSUN ENG.SK
0
3
MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK
Şehir
Yer
Dereler Suni Çam Saha
29.12.2019 12:00:00
ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SK
3
0
İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK
Şehir
Yer
Selahattin Eyyübi Sahası
29.12.2019 12:00:00
OLİMPİK YETENEKLER SK.
2
0
ANTALYA BÜY.BEL.ASAT S.K
Şehir
Yer
TOROSLAR SENTETİK SAHA
Bu Haftaki Puan Durumu
 
 Takımlar
O
G
B
M
A
Y
AV
PUAN
1
 KOCASİNAN BLD. AND.ERC.ENG.SK.
9
7
1
1
23
8
15,000
22
2
 BALTALI GRUP DENİZLİ ENG. SK.
9
7
1
1
33
5
28,000
22
3
 ŞANLIURFA ENG. SK
9
5
2
2
24
10
14,000
17
4
 MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK
9
5
2
2
19
7
12,000
17
5
 TRABZON ORTAHİSAR BELDE SK.
9
5
1
3
15
8
7,000
16
6
 ANTALYA BÜY.BEL.ASAT S.K
9
4
1
4
18
12
6,000
13
7
 OLİMPİK YETENEKLER SK.
8
4
0
4
15
12
3,000
12
8
 MP SAMSUN ENG.SK
9
2
1
6
11
25
-14,000
7
9
 ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SK
9
1
1
7
6
46
-40,000
4
10
 İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK
9
0
0
9
0
27
0,000
-27
Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
Para Badminton
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List