ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol 2020-2021 Sezonu Süper Ligi'nde 5. gün tamamlandı
Ampute Futbol 2020-2021 Sezonu Süper Ligi'nde beşinci gün tamamlandı. 

Ankara Altındağ Örnek Futbol Sahası'nda düzenlenen Ampute Futbol 2020-2021 Sezonu Süper Ligi'nde beşinci gün, bugün oynanan müsabakaların ardından sona erdi. 

Günün maçlarında Şahinbey BBGSK, Baltalı Grup Denizli'yi 5-2, Malatya BBSK, Esengücü Engelliler'i 1-0, Etimesgut Bld. Ampute, Trabzon Ortahisar Belde'yi 4-0, İzmir BBSK, Konya Engellilergücü'nü 7-0, Şişli Yeditepe Engelliler, Bursa Ampute'yi 3-0 ve Pendik Engelliler, Anadolu Erciyes Engelliler'i 5-0 mağlup etti. 

Süper Lig'de beşinci günün sona ermesinin ardından, Etimesgut Belediyesi Ampute Spor Kulübü 15 puanla averajla lider durumunda bulunurken, aynı puana sahip Şahinbey BBGSK ise ikinci sırada yer alıyor. Onları, Malatya BBSK 12 puanla üçüncü ve Pendik Engelliler 11 puanla dördüncü sıradan takip ediyor. 

Bir günlük aranın ardından 11 Haziran'da devam edecek Süper Lig'de maç programı ise şöyle: 

10.00 Malatya BBSK-Trabzon Ortahisar Belde (TRT-Spor Yıldız)
12.00 Şişli Yeditepe Engelliler-Anadolu Erciyes Engelliler
15.00 Şahinbey BBGSK-TSK Reh. Merkezi Engelliler
17.30 Pendik Engelliler-Esengücü Engelliler
19.00 Konya Engellilergücü-Bursa Ampute 
21.30 Etimesgut Bld. Ampute-Baltalı Grup Denizli (TRT-Spor Yıldız) 


 
Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List