ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Kulüplerimizin Dikkatine
30 Aralık 2017 tarihinde oynanacak olan Ampute Futbol Süper Lig ve 1.Lig müsabakaların saha ve saatleri yayınlanmıştır.
30 Aralık 2017 tarihinde oynanacak olan Federasyonumuz Ampute Futbol 2017/2018 sezonu Süper Lig ve 1.Lig 1.gurup 9.hafta müsabakalarının saha ve saatleri aşağıda belirtilmiştir.

Müsabakalara katılan tüm takımlarımıza başarılar dileriz.

30 ARALIK 2017 TARİHİNDE OYNANACAK OLAN MÜSABAKALAR

SÜPER LİG 9 NCU HAFTA MÜSABAKALARI

                          A Takımı                                   B Takımı
ŞAHİNBEY BLD.GEN.VE S.K - İSTANBUL ÖZÜRLÜLER S.K

Saha : Şahinbey Belediyesi Stadı / Gaziantep
Saat : 13:00

OSMANLI S. ENG.S.K - TSK REH.MER.ENG.S.K
Saha : Batıkent Kardelen Osmanlıspor Tesisleri / Ankara
Saat : 11:30

KAYSERİ MELİKGAZİ BLD. - KONYA ENG.GÜCÜ S.K
Saha : Mimar Sinan Serkent Stadı / Kayseri
Saat : 13:00

İSTANBUL YEDİTEPE ENG.S.K - ŞEHİTKAMİL ENG.SK.
Saha : Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı / İSTANBUL
Saat : 14:00

İZMİR BŞ.BEL.S.SP.KLB. - PENDİK S. ENG.S.K.
Saha : Kuruçeşme Sahası / İZMİR
Saat : 13:00


1.LİG 1.GURUP 9 NCU HAFTA MÜSABAKALARI          
                   A TAKIMI                                 B TAKIMI
ANADOLU ERCİYES ENG.S.K - ÇUKUROVA AMPUTE S.K.

Saha: Mimar Sinan Serkent Stadı / Kayseri
Saat : 11:00

YAŞAM BOYU ENG.KORUMA VE S.K - KONYA BEDENSEL ENG. S.K.

Saha: Aydın Konak Sentetik Saha / BATMAN
Saat : 11:00

ADANA AMPUTE ENG.S.K - BURSA AMPUTE GÜCÜ S.K.
Saha : Gündüz Tekin Onay Tesisleri / ADANA
Saat : 12:00

31 ARALIK 2017 TARİHİNDE OYNANACAK OLAN MÜSABAKA
TRABZON ORTAHİSAR BELDE S.K. - SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K

Saha: Çağlayan Futbol Sahası / TRABZON
Saat : 11:00

BAY - GAZİANTEP BED.ENG.S.K


Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List