ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM KAMPI 23-29 OCAK 2017 / İSTANBUL
Ampute Futbol A Milli Takım hazırlık ve seçme kampı 23-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul'da yapılacaktır.
Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol A Milli Takım Avrupa Şampiyonası hazırlık ve seçme kampı 23-29 Ocak 2017 tarihleri arasında Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı İstanbul Riva tesislerinde yapılacaktır.

Kampa katılacak sporcu listesi aşağıdadır.
Kampa katılacak sporcularımızın 23 Ocak 2017 saat 09:00’da kamp merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

01-10 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenmesi planlanan Ampute Futbol Avrupa Şampiyonasına hazırlık kapsamında düzenlenecek olan milli takım kampımızı 26 Ocak tarihinde Türkiye Futbol Direktörü Sayın Fatih TERİM ziyaret edecektir.

" Tek Ayaklı Kramponlar ile 24 Saat Riva'da" isimli programla milli takım kampımızı ziyaret edecek olan Fatih TERİM, Milli Takımımızın Antrenmanına katılacak ve sporcularımızla gün boyu birlikte zaman geçirecektir.

SPORCULAR                         KULÜPLERİ
1.Osman ÇAKMAK           
Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K
2.Muhammet YEĞEN       Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K
3.Kemal GÜLEŞ               Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K
4.Rahmi ÖZCAN              Osmanlı Eng.S.K
5.Şehmuz ERDİNÇ          Osmanlı Eng.S.K
6.Fatih ŞENTÜRK            Osmanlı Eng.S.K
7.Ömer GÜLERYÜZ         Yeditepe Eng.S.K
8.İsmail KORKMAZ          Yeditepe Eng.S.K
9.Serkan DERELİ             İstanbul Özürlüler S.K
10.Serhat ÇAĞLAYAN      İstanbul Özürlüler S.K
11.Feyyaz GÖZÜAÇIK     Kayseri Melik Gazi Bel.S.K
12.Mehmet YUNSUR       Kayseri Melik Gazi Bel.S.K
13.Salih BOZDAĞ            Anadolu Erciyes Eng.Sk
14.Mehmet ALTAY            Pendik Eng.S.K
15.Ali BUDAK                   Şahinbey Bel.Gençlik S.K
16.Adem KAYA                 Konya Eng.Gücü S.K
17.İsmail PARLAK            Antalya ASAT S.K
18.Hüseyin TÜRKMEN    Konya Eng.Gücü S.K
19.Nurettin BALKAYA      Şahinbey Bel.Gençlik S.K
20.Fatih KARAKUŞ         Şahinbey Bel.Gençlik S.K Kaleci
21. Yaşar GÖKÇE           Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K
22.Umutcan GÜNAY        Yeditepe Eng.S.K
23.Furkan ARSLAN         Samsun Medical Park Eng.S.K
24.Mert YILDIZ                 İstanbul Özürlüler S.K
Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List