ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM KAMPI 24 -31 MAYIS 2018 / ÇANAKKALE
Ampute Futbol Milli Takım Dünya Kupası hazırlık ve seçme kampı 24-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılacaktır.

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol A Milli Takım Dünya Kupası 1.Etap hazırlık ve seçme kampı 24-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde yapılacaktır. ( Kamp Konaklamaları Mira Hotel’de yapılacaktır. )

Kampa katılacak sporcuların ve teknik ekip görevlilerinin 24 Mayıs saat 12:00’da Çanakkale’de hazır bulunmaları gerekmektedir.

Kampa katılacak Sporcu Listesi aşağıda belirtilmiş olup, İzin yazısı talebinde bulunacakların Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına çalıştıkları kurumları ve faks numaralarını belirten izin yazısı talep dilekçelerini göndermeleri gerekmektedir.

     SPORCULAR                       KULÜPLERİ

1.Osman ÇAKMAK              Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
2.Kemal GÜLEŞ                    Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
3.Ömer GÜLERYÜZ             Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
4.Okan ŞAHİNER                 Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
5.Rahmi ÖZCAN                   Şahinbey Belediyesi Gençlik ve S.K.
6.Fatih ŞENTÜRK                 Şahinbey Belediyesi Gençlik ve S.K.
7.Barış TELLİ                        İzmir Büyükşehir Belediyesi S.K.
8.Serkan DERELİ                  Pendik Engelliler S.K.
9.Hüseyin TÜRKMEN          Pendik Engelliler S.K.
10.İsmail KORKMAZ           Yeditepe Engelliler Sk.
11.Fuat TAŞTAN                   Osmanlı Engelliler S.K.
12.Savaş KAYA                     Osmanlı Engelliler S.K.
13.Mehmet Erdoğan              Melikgazi Bel.Bed.Eng.Sk
14.Adem KAYA                     Konya Engelli Gücü S.K.
15.Eray DEMİREL                İstanbul Özürlüler S.K.
16.Emre GURPE                   Antalya Belediyesi ASAT S.K.
17.Fatih KARAKUŞ             Şahinbey Belediyesi Gençlik ve S.K.
18.Umutcan GÜNAY            Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
19.Furkan ARSLAN             Osmanlı Engelliler S.K.
20.Erdi ARSLAN                  İzmir Büyükşehir Belediyesi S.K.
21.Mert YILDIZ                    İstanbul Özürlüler S.K.


Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List