ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Milli Takımımız, hazırlık maçı öncesi Ankara'da kampa girecek
Ampute Futbol Milli Takımımız, hazırlık maçı öncesi Ankara'da kampa girecek. 

12-19 Eylül tarihlerinde Polonya'da düzenlenecek Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'na hazırlanan Milli Takımımız, dördüncü etap kampına yarın Ankara'da başlayacak. 

Etimesgut Belediyesi Devlet Bahçeli Eğitim Spor ve Yaşam Merkezi'ndeki çalışmalarını 7 Mayıs'a kadar sürdürecek Millilerimiz, kampın tamamlanmasının ardından hazırlık maçı için Polonya'ya hareket edecek.

Krakow kentinde 8-9 Mayıs tarihlerinde yapılacak özel müsabakada Türkiye, Polonya Milli Takımı ile iki hazırlık maçı oynayacak. TSİ 14.15'te başlayacak müsabakalar, TVP Sport (Youtube) ve Amp Futbol Polska (Facebook) hesaplarından canlı yayınlanacak. 

Milli Takımımızın 6 teknik ekip ve 15 sporcudan oluşan 21 kişilik kadrosunda ise şu isimler yer alacak: 

Teknik ekip:
Başantrenör:
Osman Çakmak
Yardımcı Antrenör: Murat Bahar
Kaleci Antrenörü: Erhan Kuşkapan
Fizyoterapist: Gürkan Günaydın, Gazi Musa Gürbüzer
Malzemeci: Polat Doğan

Sporcular:
Kaleci:
 Bülent Çetin (Etimesgut Belediyesi SK), Selim Karadağ (Malatya BB Ampute), Erdi Arslan (İzmir BBSK)

Defans: İsmail Korkmaz (Pendik SK), Feyyaz Gözüaçık (Etimesgut Belediyesi SK), Okan Şahiner (TSK Reh. Merkezi Engelliler)

Orta saha: Serkan Dereli (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Muhammet Yeğen (Etimesgut Belediyesi SK), Rüstem Kurhan (İzmir BBSK), Şeyhmus Erdinç (Etimesgut Belediyesi SK)

Forvet: Savaş Kaya (Etimesgut Belediyesi SK), Kemal Güleş (Etimesgut Belediyesi SK), Ömer Güleryüz (Etimesgut Belediyesi SK), Muhittin Kurt (Etimesgut Belediyesi Ampute), Alican Kuruyamaç (Etimesgut Belediyesi SK)


Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List