ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Milli Takımımız, Polonya ile ikili kamp yapacak
Ampute Futbol Milli Takımımız, Polonya ile ikili kamp yapacak. 

Ampute Futbol Milli Takımımız, 2020 Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamındaki Antalya kampına başladı. Zeytinköy Futbol Kompleksi'nde 29 Ekim Salı gününe kadar sürecek çalışmalarda Milli Takımımız, aynı zamanda Polonya ile ikili kamp gerçekleştirecek. 

2020 Avrupa Şampiyonası ev sahibi Polonya ile 25-27 Ekim tarihlerinde düzenlenecek kampta takımlar, birlikte yapacakları antrenmanların yanı sıra 3 hazırlık maçı oynayacak.

Teknik Direktör Osman Çakmak yönetimindeki millilerimizin kadrosuda şu oyuncular yer alıyor:

Kaleciler:
Bülent Çetin (TSK Reh.Mer.Engelliler), Selim Karadağ (Malatya Büyükşehir Bld.), Hüseyin Yıldırım (Pendik Engelliler), Umutcan Günay (Bursa Ampute Gücü), Furkan Arslan (Ortotek Gaziler)

Defans:
Okan Şahiner (TSK Reh.Mer.Engelliler), Yusuf Ekiz (İzmir Büyükşehir Bld.), Fuat Taştan (Ortotek Gaziler), İsmail Parlak (Antalya Büyükşehir Bld. Asat), Ahmet Akkaya (TSK Reh.Mer.Engelliler), Alican Kuruyamaç (Ortotek Gaziler), İsmail Korkmaz (Şahinbey Belediyesi)

Orta Saha:
Rahmi Özcan (Şahinbey Belediye Gençlik), Rüstem Kurhan (İzmir Büyükşehir Bld.), Serkan Dereli (Pendik Engelliler), Savaş Kaya (Ortotek Gaziler), Abdullah Ersoy ( Bursa Ampute Gücü)

Forvet:
Kemal Güleş (Ortotek Gaziler), Ömer Güleryüz (Ortotek Gaziler), Fatih Şentürk (Şahinbey Belediye Gençlik), İbrahim Halil Esen (Şahinbey Belediye Gençlik)


Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List