ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 12. gün sonuçları
Ampute Futbol Süper Ligi'nde 12. gün sona erdi. 

Ankara Altındağ Örnek Futbol Sahası'nda oynanan Ampute Futbol 2020-2021 Sezonu Süper Ligi'nde 12. gün, bugün oynanan maçların ardından tamamlandı. 

Günün karşılaşmalarında Etimesgut Belediyesi Ampute, Şişli Yeditepe Engelliler'i 7-1, 
İzmir BBSK, TSK Reh. Merkezi Engelliler'i 6-3, Trabzon Ortahisar Belde, Anadolu Erciyes Engelliler'i 6-0, Şahinbey BBGSK, Konya Engellilergücü'nü 3-0, Pendik Engellier, Malatya BBSK'yi 3-0'lık skorla geçti. Baltalı Grup Denizli ise Bursa Ampute'yi hükmen 3-0 yendi. 

Yarınki maç programı şöyle: 

10.00 Şahinbey BBGSK-İzmir BBSK (TRT-Spor Yıldız)
11.30 Malatya BBSK-Şişli Yeditepe Engelliler
13.00 TSK Reh. Merkezi Engelliler-Bursa Ampute
14.30 Baltalı Grup Denizli-Anadolu Erciyes Engelliler
16.00 Trabzon Ortahisar Belde-Esengücü Engelliler
18.00 Etimesgut Bld Ampute-Konya Engellilergücü
Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List