ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Masa Tenisi
Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Madalyalar Sahiplerini Buldu
14-16 Eylül tarihlerinde Ankara-Altındağ Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Tekerlekli Sandalye Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda madalyalar sahiplerini buldu. 10 farklı kategoride 118 sporcunun yarıştığı turnuvada derece alan sporcular şöyle:

Tüm kategorilerde üçüncülük madalyaları paylaşılmıştır. 

ERKEKLER FERDİ 
KLAS 1-3
1-
Yusuf Zaladin
2-
Ümit Demirbilek
3-
Bayram Koşak
3-
Selim Özen

KLAS 4 

1- Nesim Turan
2- Süleyman Vural
3- Davut Çaçan
3- Mehmet Doğru 

KLAS 5
1- Ali Öztürk
2- Hamza Çalışkan
3- Yusuf Turgut
3- Ahmet Yıldırım 

KLAS 6
1- Bektaş Aykaç
2- Mithatcan Tekin
3- İsmail Yılmaz
3- Caner Çağlayan

KLAS 7
1- Uğurcan Kulik
2- Arif Arslantürk
3- Alparaslan Buğra
3- Murathan Sayınalp 

KLAS 8

1- Mustafa Özdemir
2- Kerim Gazi Şahiner 
3- İsmail Akşun
3- Murat Gürbüz 

KLAS 9
1- Hamza Deniz Onat
2- Kerim Özay
3- Kadir Tetik
3- Haydar Çataloğlu

KLAS 10 
1- Fatih Erden
2- Yağız Ergin
3- Aydın Demirkol
3- Anıl Arar 

ERKEKLER TAKIM
KLAS 1-3

1- Ümit Demirbilek-Yusuf Zaladin-Selim Özen
2- Hasan Cem Karapire-Bayram Koçak
3- Emre Meydan-Duran Gökkaya-Hakan Şahin
3- Berat İnce-Abdullah Tekin 

KLAS 4-5
1- Ali Öztürk-Hamza Çalışkan-Mustafa Uzuner
2- Nesim Turan-Süleyman Varol-İbrahim Özmen
3- Alperen Samur-Abdülkerim Yasin Tekin-Ali Özkan
3- Ahmet Nihat Yıldırım-Yusuf Turgut-Mehmet Doğru 

KLAS 6-7 
1- Uğurcan Kulik-Bektaş Aykaç
2- Arif Aslantürk-Mithan Cantekin 
3- Barış Besi-Fikret Polat-Kadir Tetik
3- Hakan Koşar-Yahya Balcı

KLAS 8
1- İsmail Akşun-Mustafa Özdemir
2- Murathan Sayınalp-Kerim Gazi Şahiner
3- Adnan Şeyh Elceyret-Selman Doğan
3- Yüksel Karaman-Serdar Çakır
 
KLAS 9-10 
1- Fatih Erden-Yağız Ergün-Alpaslan Buğra
2- Hamza Deniz Onat-Anıl Arar-Recep Karadeniz
3- Mehmet Aslan-Yusuf Gökay-Tuncay Ocak
3- Hakan Direk-Mahmut Bozkurt-Selim Dereli 

KADINLAR FERDİ 
KLAS 2-3
1- Nergiz Altıntaş 
2- Hatice Duman
3- Senanur Korkmaz
3- Saliha Yılmaz

KLAS 4-5 
1- İrem Oluk
2- Merve Sefa Özsoy 
3- Rümeysa Cesur 
3- İrem Dürüst 

KLAS 6-7-8 
1- Kübra Korkut 
2- Şeyda Toprak
3- Aycan Taş
3- Behiye Kılıç 

KLAS 9-10
1- Merve Cansu Demir
2- Neslihan Kavas
3- Hilal Türkkan
3- Ebru Can 

KADINLAR TAKIM
KLAS 5
1- İrem Oluk-Ayşegül Özdemir-Merve Sefa Özsu
2- İrem Dürüst-Sinem Çağlayan
3- Rahime Nur Gedikli-Saliha Yılmaz
3- Elif Gelgeç-Senanur Korkmaz 

KLAS 10
1- Merve Cansu Demir-Ayşe Uğurlu-Şeyda Toprak
2- Elif Su Güney-Ebru Can-Behiye Kılıç 




















Kurullarımız
Antrenörlerimiz
Yönergeler ve Bilgi Formları
Türkiye Şampiyonası
Masa Tenisi
Masa Tenisi Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
Para Badminton
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List