ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Genç futbolcularımız İngiltere'deki uluslararası turnuvaya katılacak
İngiltere Ampute Futbol Derneği tarafından düzenlenen Ampute Futbol 23 Yaş Altı Uluslararası Turnuvası, 13-14 Temmuz tarihlerinde İngiltere'nin Nantwich kasabasında düzenlenecek. 

Kasabada bulunan bir üniversitenin kampüsünde gerçekleştirilecek turnuvaya Türkiye'nin yanı sıra Polonya ve İngiltere katılacak. 

Milli takım kadrosunda yer alacak 12 genç futbolcumuza Ampute Futbol Junior Milli Takım Başantrenörü Murat Bahar ve Yardımcı Antrenörü İlhan Elmalı eşlik edecek. 
Millilerimiz yarın İngiltere'ye hareket edecek.  

Milli Takım kafilemiz ve maç programı şöyle: 

Sporcular: İsmail Parlak, Umut Can Günay, Mehmet Erdoğan, Kemal Güleş, Ömer Güleryüz, Hüseyin Yıldırım, Muhittin Kurt, Rüstem Kurhan, Harun Mut, Ömer Can Kara, Ahmet Akkaya, Zülfü Can Derinpınar

Kafile Başkanı: İrfan Çelik
Başantrenör: Murat Bahar
Yardımcı antrenör: İlhan Elmalı
Fizyoterapist: Gürkan Günaydın
Malzemeci: Polat Doğan

13 Temmuz Cumartesi (TSİ)
13:00 İngiltere-Polonya
16:00 Türkiye-Polonya
19:00 İngiltere-Türkiye

14 Temmuz Pazar (TSİ)
10:00 İngiltere-Türkiye
11:30 Türkiye-Polonya
13:30 İngiltere-Polonya


Milli Takımımızın maçlarını izlemek için tıklayınız. 



Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List