ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Atletizm
Grosseto-İtalya Açık Atletizm Şampiyonası Sonuçları
İtalya Grand Prix – Açık Atletizm Şampiyonasına 30 ülkeden 330 sporcu katılmıştır...

AÇIK ATLETİZM ŞAMPİYONASI 06-13 MAYIS 2013 GROSSETO / İTALYA




09-13 Mayıs 2013 tarihleri arasında İtalya’nın Grosseto şehrinde yapılan İtalya Grand Prix – Açık Atletizm Şampiyonasına 30 ülkeden 330 sporcu katılmıştır. 5 teknik heyet ve 8 sporcudan oluşan toplam 13 kişilik Bedensel Engelliler Atletizm Milli Takımımız çok önemli başarılarla ülkemize dönmüşlerdir. 2013 Temmuz ayında Lyon/Fransa’da yapılacak olan Dünya Atletizm Şampiyonası için 4 sporcumuz Dünya Şampiyonası A Barajını, 1 sporcumuz Dünya Şampiyonası B Barajını geçmişlerdir.








Kafile Başkanlığını Yönetim Kurulu Üyemiz Osman TANBURACI yapmıştır.
Teknik Kurul Başkanı : Şerif Ali KUTLAY
Milli Takım Baş Antrenörü : Nuray SEV ÖZDEMİR
Fizyoterapist: Cuma Ali ŞAHİN
Mekanisyen: Mehmet KADAK




Milli Takımımızda yer alan sporcularımızın almış olduğu derece ve sıralamalar aşağıdadır.

A BARAJINI GEÇEN SPORCULAR:

1- DİLBA TANRIKULU T/F 100M (13.52) BİRİNCİ
2- DİLBA TANRIKULU T/F UZUN ATLAMA (4.78) BİRİNCİ
3- HAMİDE KURT T53 200M (32.66) İKİNCİ
4- HAMİDE KURT T53 400M (1.03.29) İKİNCİ
5- HAMİDE KURT T53 800M (2.05.24) İKİNCİ
6- ZÜBEYDE SÜPÜRGECİ T54 200M (32.70) ÜÇÜNCÜ
7- SERKAN DÖNER F57 GÜLLE ATMA (11.49 ) İKİNCİ

B BARAJINI GEÇEN SPORCULAR:

1- ZÜBEYDE SÜPÜRGECİ T54 100M (18.51) İKİNCİ
2- BARIŞ TELLİ T/F YÜKSEK ATLAMA (1.50)

DİĞER DERECELER:

1- ZÜBEYDE SÜPÜRGECİ T54 400M (1.03.62) ÜÇÜNCÜ
2- BARIŞ TELLİ T/F 100M (17.52) DÖRDÜNCÜ
3- BARIŞ TELLİ T/F UZUN ATLAMA (3.05) ÜÇÜNCÜ
4- SERKAN DÖNER F57 CİRİT ATMA (27.76 ) DÖRDÜNCÜ
5- SERKAN DÖNER F57 DİSK ATMA (29.91 ) BEŞİNCİ
6- HAKAN AYYILDIZ F41 GÜLLE ATMA ( 6.89) ÜÇÜNCÜ
7- HAKAN AYYILDIZ F41 CİRİT ATMA ( 23.72) BİRİNCİ
8- HAMZA DOĞAN F46 GÜLLE ATMA (10.43) İKİNCİ
9- HAMZA DOĞAN F46 CİRİT ATMA (28.86) BİRİNCİ
10- SADULLAH KILIÇ F57 GÜLLE ATMA ( 9.41) BEŞİNCİ
11- SADULLAH KILIÇ F57 DİSK ATMA (27.66) ALTINCI
12- SADULLAH KILIÇ F57 CİRİT ATMA (21.86) ALTINCI
13- ZÜBEYDE SÜPÜRGECİ T54 100M (18.51) İKİNCİ







Antrenörlerimiz
Kurullarımız
Yönergeler
2014 Atletizm Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Atletizm Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List