ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Milli futbolcularımız, Antalya'da kampa girecek
Milli futbolcularımız, Antalya'da kampa girecek. 

Eylül ayında Polonya'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Ampute Futbol Milli Takımımız, ikinci etap kampına Antalya'da devam edecek. 

15-25 Şubat tarihlerinde çalışmalarını sürdürecek Milli Takımımızın kadrosunda şu isimler yer alacak:

Teknik ekip: 
Başantrenör: Osman Çakmak
Yardımcı Antrenör: Murat Bahar
Kaleci Antrenörü: Erhan Kuşkapan
Fizyoterapist/Masör: Gürkan Günaydın, Gazi Musa Gürbüzer
Malzemeci: Polat Doğan

Sporcular: 
Kaleciler: Bülent Çetin (Etimesgut Belediyesi Ampute), Selim Karadağ (Malatya BB Ampute), Erdi Arslan (İzmir BBSK), Furkan Arslan (Etimesgut Belediyesi Ampute)

Defans: Okan Şahiner (TSK Reh. Merkezi Engelliler), Fuat Taştan (Şahinbey Belediyesi Gençlik), İsmail Korkmaz (Pendik SK), Feyyaz Gözüaçık (Etimesgut Belediyesi Ampute), Hüseyin Türkmen (TSK Reh. Merkezi Engelliler), Emin Tiryaki (Denizli Engelliler), Alican Kuruyamaç (Etimesgut Belediyesi Ampute), Muhammet Yeğen (Etimesgut Belediyesi Ampute), Ahmet Akkaya (ODTÜ SK)

Orta Saha: Serkan Dereli (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Rüstem Kurhan (İzmir BBSK), Savaş Kaya (Etimesgut Belediyesi Ampute), Rahmi Özcan (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Şeyhmus Erdinç (Etimesgut Belediyesi Ampute)

Forvet: Kemal Güleş (Etimesgut Belediyesi Ampute), Ömer Güleryüz (Etimesgut Belediyesi Ampute)
Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List