ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Yüzme
Milli yüzücülerimizin Avrupa Şampiyonası mücadelesi başlıyor
Milli yüzücülerimizin Avrupa Şampiyonası mücadelesi başlıyor.

16-22 Mayıs tarihlerinde Portekiz'in Madeira Adası'nda düzenlenecek Paralimpik Yüzme Avrupa Şampiyonası'nda, 47 ülkeden 380 sporcu yer alacak. 

Penteada Olimpik Yüzme Havuzu'nda yapılacak yarışlarda ülkemizi kadınlarda 
Sevilay Öztürk, Sümeyye Boyacı, Nil Şahin, Elif İldem erkeklerde ise Beytullah Eroğlu, Koral Berkin Kutlu ve Mustafa Şar'dan oluşan 7 milli sporcumuz temsil edecek. 

Yarın başlayacak şampiyonada Milli Takımımız, ilk olarak S5 kategorisi erkekler 50 metre serbest stil eleme yarışlarında TSİ 11.49'da Beytullah Eroğlu ve Koral Berkin Kutlu ile sahne alacak. Millilerimiz turu geçmeleri halinde TSİ 20.09'da final yarışına çıkacak. Ardından, TSİ 12.34'te SM7 kategorisi kadınlar 200 metre karışık eleme yarışlarında Nil Şahin yarışacak. 

TSİ 20.13'te başlayacak S5 kategorisi kadınlar 50 metre serbest stil finalinde ise milli yüzücülerimiz Sümeyye Boyacı ve Sevilay Öztürk mücadele edecek. 

Şampiyonadaki tüm yarışlar, Paralympic Games Youtube hesabından canlı yayınlanacak. 

Milli yüzücülerimize eşlik edecek idari ve teknik ekip ise şöyle:

Kafile Başkanı: Mustafa İpek
Milli Takım Antrenörleri: Mehmet Ali Albas, Mehmet Bayrak
Antrenör: Erhan Yalınkılıç
Kondisyoner: Regayip Eroğlu
Fizyoterapist: Büşra Kalkan Balak

ANTRENÖRLER
KURULLARIMIZ
Yönergeler ve Bilgi Formları
2014 Yüzme Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Yüzme
Yüzme Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List