ddddddddddd
ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - TS Basketbol
Millilerimiz Avrupa Şampiyonası'na hazır
2019 Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası'nda mücadele edecek Milli Takımımız, İstanbul'daki son antrenmanını tamamladı.

Paralimpik oyunlarına kota veren Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası, 30 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında Hollanda'nın Rotterdam kentinde düzenlenecek. Şampiyonada Türkiye'nin yanı sıra Almanya, Hollanda, Fransa, Büyük Britanya ve İspanya yer alacak. Mücadeleler sonunda ilk 4 sırayı alan takımlar 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na katılmaya hak kazanacak. 

Milli Takımımızın 12 kişilik kadrosu ve maç programı şöyle

Seda Kınalı (Galatasaray), Mine Ercan (Pamukkale E.S.K), Asiye Emuce, Latife Selin Şahin (1907 Fenerbahçe), Havva Selvihan Gür (Aydın Büyükşehir Belediyespor), Ebru Gökşen (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Büşra Ünal (Ankara Büyükşehir Belediyespor), Naciye Çakır (Samsun E.S.K.),  Rabia Akyürek ( Pendik Büyükşehir Belediyespor), Ebru Çam (Keçiören Ellergücü), Hatice Atay (Düziçi Engelliler), Meryem Tan (Pamukkale E.S.K) 

30 Haziran Pazar
TSİ 21:30 Almanya- Türkiye
1 Temmuz Pazartesi
TSİ 19:15 Türkiye-Hollanda
2 Temmuz Salı
TSİ 17:00 Fransa-Türkiye
3 Temmuz Çarşamba
TSİ 17:00 Türkiye-Büyük Britanya
4 Temmuz Perşembe
TSİ 19:15 Türkiye-İspanya

6 Temmuz Cumartesi 
Yarı final karşılaşmaları 
7 Temmuz Pazar 
5./6.'lık, 3./4.'lük, Final karşılaşmaları 



 
 
Fikstur İçin Tıklayın
TS Basketbol Takımları
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Kurullarımız
Hakem ve Teknik Komiser Atamaları
Yönergeler ve Bilgi Formları
Antrenörlerimiz
TS Basketbol
TS Basketbol Hakkında
TS Basketbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List