ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Oturarak Voleybol
OTURARAK VOLEYBOL 1.LİG 1. ETAP MÜSABAKALARI BAŞLIYOR

ÖNEMLİ NOT;  BÜTÇE ÖDENEK SIKINTISI NEDENİYLE  ÖDEMELER MERKEZ ÖDEME ŞEKLİNDE YAPILACAĞINDAN KATILIMCILARIN   MALİ OLARAK  HAZIRLIKLI GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.

OTURARAK VOLEYBOL 1. LİG 1. ETAP MÜSABAKALARI  9-11 ŞUBAT  2018 TARİHİNDE AKSARAY'DA YAPILACAKTIR. 

TEKNİK  TOPLANTI;  09 ŞUBAT  2017 SAAT; 17,00 AKSARAY PARALİMPİK KAMP EĞİTİM MERKEZİ 

MÜSABAKALAR :10-11 ŞUBAT  2018  AKSARAY DAĞILGAN SPOR SALONU 


S.NO KULÜBÜN ADI İLİ

1. AYYILDIZ SPOR KLB ADANA
2. AYRANCI GENÇLİK SP.KLB. KARAMAN
3. K.MARAŞ B.Ş. BEL. SP.KLB. K.MARAŞ
4. FETHİYE GENÇ.HİZ.SP. KLB. MUĞLA
5. ŞEHİTKAMİL ENG.SP.KLB. GAZİANTEP
6. 5000 EVLER SP KLB. KARABÜK
7. KUZEY YILDIZI ENG.SP KLB. SAMSUN
8. KIRIKKALE TÜM ENG. SP.KLB. KIRIKKALE
9. BOLU GENÇLİK MERK. SP.KLB BOLU
10. GAZİANTEP GENÇ.SP. KLB. GAZİANTEP
11. CEYHAN ENG. GENÇ. VE SP.KLB ADANA
12. KONYA ENG.SPOR KLB. KONYA
13. DOĞANŞEHİR BEL. SPR. KLB. MALATYA

NOT: GRUP KURALARI TEKNİK TOPLANTIDA KULÜPLERİN KATILIMIYLA KURA YÖNTEMİ İLE BELİRLENECEKTİR.


İndirilebilir Dosyalar
1
1.LİG STATÜSÜ
İndir
Yönergeler ve Bilgi Formları
Oturarak Voleybol
Kurullarımız
Antrenörlerimiz
Faaliyet Programı
Oturarak Voleybol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List