ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Atıcılık
Türkiye-Ukrayna ikili kampı sona erdi
Türkiye-Ukrayna ikili kampı, son günde yapılan turnuvanın ardından tamamlandı. 

Atıcılık Milli Takımımızın, 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları hazırlıkları kapsamında Ukrayna ile Mersin'de yaptığı ortak kampı sona erdi. 

Erdemli Atış Poligonu'nda, her iki takımda 10'ar olmak üzere toplam 20 sporcunun bulunduğu çalışmalarda, takımlar ortak antrenmanlarının yanı sıra kampın son gününde düzenlenen turnuvada mücadele etti. 

Atışlar sonunda düzenlenen ödül töreninde, Türkiye ve Ukrayna Milli Takımı teknik heyeti dereceye giren sporculara madalyalarını verdi.

9 kategoride yapılan yarışmada sıralama ise şöyle oluştu:

Erkekler 10 metre havalı tabanca (P1)
1- Oleksiy Denysiuk 
2- Cevat Karagöl 
3- Murat Oğuz

Erkekler 25 metre tabanca (P3)
1- Oleksiy Denysiuk
2- Murat Oğuz
3- Yunus Bahçeci

Erkekler 50 metre tabanca (P4)
1- Murat Oğuz
2- Oleksiy Denysiuk
3- Yunus Bahçeci 

Erkekler 10 metre havalı tüfek (R5)
1. Hakan Çevik
2- Anastasii Telizhenko 

Erkekler 10 metre havalı tüfek (R3)
1- Savaş Üstün
2- Erhan Coşkuner
3- Alexander Denysenko 

Erkekler 50 metre tüfek (R6)
1- Erhan Coşkuner
2- Savaş Üstün
3- Alexander Denysenko

Kadınlar 10 metre havalı tüfek (R2)
1. Çağla Baş
2. Suzan Çevik

Kadınlar 10 metre havalı tabanca (P2)
1. Ayşegül Pehlivanlar
2. Aysel Özgan
3- Iryna Liakhu

10 metre havalı tüfek yatarak karışık (R4)
1- Vitalii Plakusheyhi 
2- Hakan Çevik
3- Vasyl Kovalchuk















Antrenörler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Atıcılık
Yönergeler ve Bilgi Formları
2014 Atıcılık Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Atıcılık Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List