ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
2021 Yüzme Sporcu Sınıflandırmaları, İstanbul ve Adana'da yapılacak
8.1.2021 17:06:00
Federasyonumuz tarafından 2021 yılında düzenlenmesi planlanan Yüzme Türkiye Şampiyonaları’nda yer almak isteyen, daha önce sınıflandırmaya girmemiş ve sınıflandırmasının yenilenmesini isteyen kulüplerimizin sporcuları için alınan talepler sonucunda, 62 sporcu sınıflandırma başvurusunda bulunmuştur.

Koronavirüs pandemisi göz önünde bulundurularak yoğunluğun azalması ve sporcularımızın ulaşımları düşünülerek, ölçümlerin İstanbul ve Adana olmak üzere iki farklı ilde yapılması uygun görülmüştür.

Yüzme sınıflandırma talebinde bulunan sporcularımızın ölçümleri, aşağıda belirtilen program dahilinde liste ve kurallara göre uygulanacaktır.  

PROGRAM:


*18-20 Ocak 2021: İstanbul-Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu
 (Katılacak iller: Bursa-Yozgat-Trabzon-Kütahya-Eskişehir)

*21-22 Ocak 2021: Adana-Gençlik Spor Çukurova Yüzme Havuzu (Katılacak iller: Kahramanmaraş-Gaziantep-Siirt-Kayseri-Karaman)

*Detaylı program ektedir. 

SINIFLANDIRMA KURALLARI:
• T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın öngördüğü önlemler geçerli olacak. (maske, fiziki mesafe, vb.)

• Maske kullanımı zorunlu olacaktır.

• Sporcuların sınıflandırılmaları belirtilen günlerde yapılacaktır.

• Sınıflandırmaya gelecek sporcular, yüzme malzemelerinin tamamını kendisi getirecektir. (bone-havlu-gözlük-terlik vb.)

• Sınıflandırmaya gelen sporcuların mayolarını içlerine giymeleri istenecektir.

• Soyunma odaları kullanılmayacaktır.

• Sınıflandırma paneline sadece sporcular ve yetkili hoca alınacaktır. (Herhangi veli, idareci vs. girmesine izin verilmeyecektir.)

• Sınıflandırmaya katılacak sporcular için sağlık kuruluşlarından sınıflandırma günlerine 72 saat öncesinden PRC testi yaptırmaları istenilecektir.

• Sınıflandırma günü test sonuçlarını fizyoterapistlerimize ibraz etmeleri istenecektir. Test sonucu olmayan kişiler sınıflandırma odasına alınmayacaktır.
 
• Kulüplerimiz testlerini kendi imkanları doğrultusunda yaptıracaklardır.

• Sınıflandırmaya katılacak sporcuların tamamına ve her kulüpten görevli 1 antrenöre yol harcırahı ve yol parası ödenecektir.

• Sınıflandırma saati, Teknik Kurulumuz tarafından kulüp yetkililerine bildirilecektir.

İndirilebilir Dosyalar
1
18.01.2021 Sınıflandırma Programı
İndir
2
19.01.2021 Sınıflandırma Programı
İndir
3
20.01.2021 Sınıflandırma Programı
İndir
4
21.01.2021 Sınıflandırma Programı
İndir
5
22.01.2021 Sınıflandırma Programı
İndir
6
Sınıflandırma Talep Listesi(Genel)
İndir
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List