ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Yüzme
32. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'na katılma hakkı kazanan sporcuların dikkatine
17.7.2020 10:40:00
...
Yüzme
Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Seçme Yarışları Başvuru Listesi
6.7.2020 14:17:00
...
Yüzme
Türkiye Okul Sporları Bedensel Engelliler Yüzme Yarışları Hakem Görevlendirmeleri
9.3.2020 15:07:00
...
Yüzme
Yüzme Milli Takımı Aday Kadrosu
19.11.2019 13:49:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Sınıflandırma Randevu Listesi Son Hali
14.11.2019 12:53:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Giriş Kontrol Listesi Son Hali
13.11.2019 11:42:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Giriş Kontrol Listesi
12.11.2019 10:26:00
...
Yüzme
2019-2020 Yılı Yüzme Branşı Taslak Faaliyet Programı
4.11.2019 10:59:00
...
Yüzme
Bedensel Engelliler Yüzme Sınıflandırma Listesi
1.11.2019 15:14:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Sınıflandırma Randevu Listesi
1.11.2019 14:42:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Hakem Görevlendirmeleri
1.11.2019 11:18:00
...
Yüzme
Yüzme Antrenör Çalıştayı Eskişehir'de yapılacak
23.10.2019 16:23:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları, Isparta'da Yapılacak
21.10.2019 14:50:00
...
Yüzme
Cihabir Çulhaoğlu hayatını kaybetti
22.5.2019 10:14:00
...
Yüzme
Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Kesin ve Değerlendirme Listesi
21.5.2019 12:13:00
...
Yüzme
Türkiye Okul Sporları Bedensel ve Görme Engelliler Yüzme Yarışları Sonuçları
3.5.2019 09:40:00
...
Yüzme
Osman Çullu'yu Kaybettik
25.4.2019 14:07:00
...
Yüzme
Türkiye Okul Sporları Bedensel Engelliler Yüzme Yarışları Sınıflandırma Randevu ve Sonuç Listesi
24.4.2019 16:33:00
...
Yüzme
Türkiye Okul Sporları Bedensel Engelliler Yüzme Yarışları Hakem Görevlendirmeleri
18.4.2019 11:00:00
...
Yüzme
Bedensel Engelliler Yüzme Federasyon Kupası Canlı Kontrol ve Yarış Sonuçları Sayfası
1.4.2019 13:59:00
...
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List