ddddddddddd
ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Ampute Futbol Milli Takım Hazırlık ve Seçme Kampı
Ampute Futbol Milli Takım hazırlık ve seçme kampı 30 Ağustos -11 Eylül 2019 tarihleri arasında Düzce ili Topuk Yaylasında yapılacaktır.
23.8.2019 13:52:00
Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol 2020 Avrupa Şampiyonası Milli Takım Hazırlık ve Seçme kampı 30 Ağustos -11 Eylül 2019 tarihleri arasında Düzce ili Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesislerinde yapılacaktır.

Söz konusu kampa katılacak sporcu ve teknik ekip isim listesi aşağıda belirtilmiştir. Kampa girişler 30 Ağustos 2019 saat 12:00'a kadar yapılacaktır.

Kampa katılacak sporcuların spor malzemelerini (Kanadiyen,futbol ayakkabısı,forma,şort,eşofman,tozluk,eldiven vb.) yanlarında bulundurması gerekmektedir.

Kamp Konaklama Merkezi : 
Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesisleri Kaynaşlı/DÜZCE

NO ADI VE SOYADI           ÜNVANI        İLİ / KULÜBÜ

1- Osman ÇAKMAK         Başantrenör -ANKARA
2- Murat BAHAR              Yrd.Antrenör - İZMİR
3- Fatih KARAKUŞ           Kaleci Antrenörü -GAZİANTEP
4- Gürkan GÜNAYDIN      Fizyoterapist -AYDIN
5-Polat DOĞAN                Malzemeci - İZMİR
6- İbrahim Halil ESEN       Sporcu - ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SK.
7- Rahmi ÖZCAN              Sporcu - ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SK.
8- Feyyaz GÖZAÇIK         Sporcu - ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SK.
9- Fatih ŞENTÜRK           Sporcu - ŞAHİNBEY BEL.GENÇLİK VE SK.
10- Okan ŞAHİNER          Sporcu - TSK REH.MER.ENGELLİLER SK
11- Bülent ÇETİN              Kaleci /Sporcu -TSK REH.MER.ENGELLİLER SK
12- Muhammet YEĞEN    Sporcu - TSK REH.MER.ENGELLİLER SK
13- Barış TELLİ                 Sporcu - İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SK.
14- Rüstem KURHAN       Sporcu -  İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SK
15- Yusuf EKİZ                  Sporcu - İZMİR BÜY.BEL.GENÇLİK VE SK
16-Şeyhmus ERDİNÇ       Sporcu -  ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
17- Kemal GÜLEŞ            Sporcu - ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
18- Ömer GÜLERYÜZ      Sporcu - ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
19- Savaş KAYA                Sporcu - ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
20- Fuat TAŞTAN              Sporcu - ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
21- Alican KURUYAMAÇ   Sporcu- ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
22- Ümit SAĞLAM             Kaleci /Sporcu - ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK.
23- İsmail PARLAK            Sporcu - ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK
24- Ufuk UZUN                  Kaleci /Sporcu -ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK
25- Hüseyin TÜRKMEN    Sporcu - PENDİK ENGELLİLER SK.
26- Serkan DERELİ           Sporcu - PENDİK ENGELLİLER SK.
27- Mehmet Ali ALTAY       Kaleci /Sporcu - YEDİTEPE ENGELLİLER SK.
28- Agit ŞİYAR                   Sporcu - YEDİTEPE ENGELLİLER SK.
29- Emre SÜMMEN           Sporcu - KONYA ENGELLİLERGÜCÜ .SK
30- C.S.Selim KARADAĞ  Kaleci /Sporcu MALATYA BÜY.BEL.SK
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List