ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM KAMPI 02-13 TEMMUZ 2015 / İSTANBUL
Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Milli takım kampı...
18.6.2015
Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Milli takım kampı 02-13 Temmuz 2015 tarihleri arasında İstanbul Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezinde
yapılacaktır.

Kampa katılacak sporcu ve teknik ekip listesi aşağıda belirtilmiş olup, izin yazısı talebinde bulunacak olanların çalıştıkları kurum ve faks numaralarını belirten izin yazılarını ( Federasyonumuzun 0312 ) 311 68 52 No'lu faksına iletmeleri gerekmektedir.

AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM TEKNİK HEYET
1. İSMAİL TEMİZ (TEKNİK DİREKTÖR)
2. ERCAN TECİMER (MENAJER)
3. FATİH ERDAŞ (YRD. ANTRENÖR)
4. AHMET TÜRKCAN (YRD. ANTRENÖR)
5. ÖKKEŞ BÖKE (KALECİ ANTRENÖRÜ)
6. HARUN KIZILCI (FİZYOTERAPİST)
7. HALİL ŞİMŞEK (MALZEMECİ)

REFAKATCILAR
1. ALİ KARAOĞLAN (AYYILDIZ SK)
2. MURAT KAYA (ADANA AMP. SK)
AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM ADAY KADRO
1. ALİ BUDAK (AYBESK)
2. RAHMİ ÖZCAN (AYBESK)
3. ŞEYHMUS ERDİNÇ(AYBESK)
4. OSMAN ÇAKMAK (TSK REH.)
5. FATİH ŞENTÜRK (ŞAHİNBEY)
6. BARIŞ TELLİ (ŞAHİNBEY)
7. FEYYAZ GÖZAÇIK (MELİGAZİ BEL.)
8. NURETTİN BALKAYA (ŞAHİNBEY BEL)
9. ALİCAN KURUYAMAÇ(AYBESK)
10. MUHAMMED YEĞEN (TSK REH.)
11. SAVAŞ KAYA (TSK REH.)
12. SERKAN DERELİ (İSÖS)
13. ÖMER GÜLERYÜZ (İST YEDİTEPE)
14. İSMAİL PARLAK (ANT.ENG)
15. ATİLLA ALTINÇÖP (ANK..GENÇ.ENG)
16. SERKAN BEDEL(YEDİTEPE SK.)
17. SELİM KARADAĞ (AYBESK)
18. FATİH KARAKUŞ (ŞAHİNBEY BEL.)
19. MERT YILDIZ (İSÖS)
20. ÜMİT SAĞLAM (KONYA ENG.)





Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List