ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Ampute Futbol Milli takım seçme ve hazırlık kampı
Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Milli takım seçme ve hazırlık kampı 29 Mayıs -05 Haziran 2015 tarihleri arasında Karabük Ovacık Kamp Eğitim Merkezinde yapılacaktır.
21.5.2015
Federasyonumuzun 2015 yılı Faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Milli takım seçme ve hazırlık kampı 29 Mayıs -05 Haziran 2015 tarihleri arasında Karabük Ovacık Kamp Eğitim Merkezinde yapılacaktır.

2 Etap halinde yapılacak olan kampa katılacak sporcu ve teknik ekip listesi aşağıda belirtilmiş olup, izin yazısı talebinde bulunacak olanların çalıştıkları kurum ve faks numaralarını belirten izin yazısı taleplerini İvedi olarak Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına iletmeleri gerekmektedir.

AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM TEKNİK HEYETİ

İSMAİL TEMİZ ( TEKNİK DİREKTÖR)
ERCAN TECİMER (MENAJER)
FATİH ERDAŞ (YRD. ANTRENÖR) ANKARA
AHMET TÜRKCAN ( YRD.ANTRENÖR ) İSTANBUL
ÖKKEŞ BÖKE (KALECİ ANTRENÖRÜ) GAZİANTEP
ALİ YALÇIN (FİZYOTERAPİST) ANKARA
HALİL ŞİMŞEK (MALZEMECİ)

REFAKATCİLER

1-REMZİ ÖZCAN (İSTANBUL ÖZÜRLÜLER)
2-ENDER DAĞCI (AGESK) ANKARA

( 1.ETAP )

29 MAYIS -02 HAZİRAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK KAMPA KATILACAK SPORCULARIN İSİMLERİ
ALİ BUDAK (AYBESK)
RAHMİ ÖZCAN (AYBESK)
ŞEYHMUS ERDİNÇ (AYBESK)
OSMAN ÇAKMAK (TSK REH.)
MEHMET MUTLU KALAK (TSK REH.)
HÜSEYİN TÜRKMEN (PENDİK ENG.)
AYKUT TAYLAN ÜNLÜ (KONYA ENG)
ADEM KAYA (KONYA ENG)
İSMAİL KORKMAZ ( İSÖS)
FATİH ŞENTÜRK (ŞAHİNBEY)
BARIŞ TELLİ (ŞAHİNBEY)
FEYYAZ GÖZAÇIK (MELİGAZİ BEL.)
MAHİR ATEŞ (MELİGAZİ BEL.)

KALECİLER

1-Mert Yıldız ( İSÖZ))
2-FATİH KARAKUŞ (ŞAHİNBEY BEL.)
3-FURKAN ASLAN (SAMSUN ENG.GÜCÜ)
4-MEHMET TAŞER (MALATYA BED. ENG.)



2.ETAP

02 -05 HAZİRAN 2015 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK KAMPA KATILACAK SPORCULARIN İSİMLERİ
1-NURETTİN BALKAYA (ŞAHİNBEY BEL)
2-İSMAİL KARAASLAN (AYBESK)
3-ALİCAN KURUYAMAÇ(AYBESK)
4-MUHAMMED YEĞEN (TSK REH.)
5-SAVAŞ KAYA (TSK REH.)
6-MEHMET YUNSUR (TSK REH.)
7-SERKAN DERELİ (İSÖS)
8-EMRAH AKDEMİR (PENDİK ENG)
9-ÖMER GÜLERYÜZ (İST YEDİTEPE)
10-İSMAİL PARLAK (ANT.ENG)
11-HAKKI SATILMIŞ (ANK. GENÇ ENG.)
12-ABDULLAH ERSOY (BURSA AMPUTE)
13-EMRE SÜMEN (KONYA ENG.)
14-GÖKHAN KATRANCIOĞLU (İZMİR BB.)

KALECİLER


1- SELİM KARADAĞ (AYBESK)
2-ÜMİT SAĞLAM (KONYA ENG.)
3-UMUTCAN GÜNAY (ANK. GENÇ ENG.)
4-OĞUZ GÖKÇE (TSK REH.)
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List