ddddddddddd
ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Atletizm Milli Takım Kampı
Atletizm Milli Takım Kampı / Ankara
8.5.2014
























Federasyonumuz 2014 Yılı  faaliyet programın da yer alan Atletizm Milli Takım Kampı 12-29 Mayıs 2014 tarihleri arasında Ankara'da Eryaman Atletizm Tesisilerinde yapıalcaktır.

Konaklama ANGORA HOTEL'de yapılacaktır.

Angora Hotel :
 İstanbul Caddesi
Soydaşlar Sokak No 16
(Ankara Tenis Kulübü Karşısı)
Ulus/ANKARA

+90 312 311 56 56
+90 507 960 11 18
+90 507 960 11 23

Milli Takım Kampı kafile listesi aşağıda sunulmuştur.


Teknik Ekip TBESF

İdareci : Emrah DUMLU
Baş Antrenör : Nuray SEV ÖZDEMİR -Adana
Antrenör : İrfan ARGUZ Kahramanmaraş
Antrenör :Muhammed ORHAN Samsun
Antrenör – Mekanisyen : Mehmet KADAK Adana
Fizyoterapist : Sağlık Kurulu
Refakatçı / Antrenör : Şeref BÜYÜKMEHMETOĞLU / Ömer CANTAY

Teknik Ekip Atletizm Federasyonu
Antrenörler

Hayrunnisa KAZKAYASI-Ekin KILIÇ (Atlamalar)
Suzan BALKESEN (Atmalar)
Ahmet SİMSAR (Koşular)

Ayakta Koşan ve Atlayan Sporcular

1-Hasan BİRİCİK : Kahramanmaraş Akçakoyun İdmanyurdu S.K
2-Barış TELLİ : Ankara Yeni Mahalle S.K
3-Nur Ahmet AKAL : Sivas
4-Dilba TANRIKULU : Adana Genç Engelliler S.K
5-Cahit KILIÇARSLAN : İzmir Büyükşehir Belediyesi S.K
6-Bayram YILMAZ : Şırnak G.S.K ( Çift Kol Ampute )
7-Kerim ELYAZ : İzmir B.Ş. Belediye SK
8-Numan ÇAM : Kahramanmaraş
9-Mehmet Ali ATMACA : Adana Genç Engelliler S.K
10-Oğuz GÖKÇE : Ankara Yeni Mahalle S.K

Oturarak ve Ayakta Atan Sporcular

1-Hakan AYYILDIZ : Adana Amatörce S.K
2-Hamza DOĞAN : İstanbul Bağcılar Belediyesi Engelliler S.K
3-Aytaç ULUTEPE : Samsun Ekspres S.K

Sandelyeli Sporcular

1-Hamide KURT : Bağcılar Belediyesi Engelliler S.K
2-Zübeyde SÜPÜRGECİ: Bağcılar Belediyesi Engelliler S.K
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List