ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Bilek Güreşinde altın madalya
01-07 HAZİRAN 2015 Tarihleri arasında Bulgaristan’ın Başkenti Sofya da yapılan Bedensel Engelliler Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında...
10.6.2015
01-07 HAZİRAN 2015 Tarihleri arasında Bulgaristan’ın Başkenti Sofya da yapılan Bedensel Engelliler Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında Milli Takımımız 16 Altın, 6 Gümüş ve 4 Bronz alarak toplamda Erkeklerde Takım halinde Avrupa Şampiyonu, Bayanlarda Takım halinde Avrupa 2. Olmuşlardır.

Madalya Alan Sporcularımız
55 Kg Ayakta Sol Kol FURKAN DEMİR ALTIN MADALYA
+55 Kg Ayakta Sol Kol YUSUF AKDOĞAN ALTIN MADALYA
65 Kg Oturarak Hem Sol Kolda Hem Sağ Kolda OYA AYDIN ALTIN MADALYA
+65 Kg Oturarak Hem Sol Kolda Hem Sağ Kolda ZEYNEP YILMAZ ALTIN MADALYA
55 Kg Oturarak Sol Kol MEHMET KAYA ALTIN, Sağ Kolda GÜMÜŞ MADALYA
65 Kg Oturarak Hem Sol Kolda Hem Sağ Kolda GÖKHAN SEVEN ALTIN MADALYA
65 Kg Ayakta Sol Kol HATİCE GÜNAÇTI ALTIN MADALYA, Sağ Kolda GÜMÜŞ MADALYA
90 Kg Ayakta Hem Sol Kol Hem Sağ Kolda ÖMER AYDIN ALTIN MADALYA
+90 Kg Ayakta Hem Sol Kol Hem Sağ Kolda SÜREYYA AYÇE ALTIN MADALYA
+75 Kg Oturarak Sağ Kolda MUSTAFA DİNLEYİCİ ALTIN MADALYA
80 Kg Ayakta Sağ Kolda YASİN URHUN ALTIN MADALYA
60 Kg Ayakta Hem Sağ Hem Sol Kolda EMRE YILDIZ BRONZ MADALYA
80 Kg Ayakta Hem Sağ Hem Sol Kolda MURAT CIRIK GÜMÜŞ MADALYA
+55 Kg Ayakta Sol Kolda AKIN UYAR BRONZ, SAĞ KOLDA GÜMÜŞ MADALYA
+75 Kg Oturarak Sol Kolda ŞABAN MAZAK GÜMÜŞ, SAĞ KOLDAS BRONZ MADALYA
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
Para Badminton
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List