ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
TS Basketbol 2020-2021 Sezonu Fikstür Çekimi Hakkında
8.9.2020 13:26:00
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper, 1, 2 ve 3. Lig'de 2020-2021 sezonunun fikstür çekimi, 15 Eylül Salı günü Ankara’da yapılacak. 

Fikstür çekimi, koronavirüs pandemisi nedeniyle katılımlı yapılamayacak olup, Federasyonumuzun web sayfası ve Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacaktır.

Tekerlekli Sandalye Basketbol 2020-2021 Sezonu Süper, 1, 2 ve 3. Lig'de yer alacak kulüpler aşağıdaki gibidir: 

SÜPER LİG
1- ORDU BYKŞ. BLD. ENG. SK
2- 1907 FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
3- İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.GENÇLİK VE SK
4- BEŞİKTAŞ JİMNASTİK SK
5- İSTANBUL BAĞCILAR ENGELLİ GENÇLİK VE SK
6- CEYLANPINAR BELEDİYESİ SK 
7- BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
8- GÜÇLÜ ELLER ENGELLİLER SK
9- İSKENDERUN ENGELLİLER SK 
10- TSK REHABİLİTASYON MER. ENG. SK
11- GAZİŞEHİR GAZİANTEP SK
12- ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
13- GALATASARAY SK
14- KKTC TS BASKETBOL SK 
15- YALOVA ORTOPEDİKLER SK
16- PENDİK BLD.ANADOLU YAKASI ENG. SK

1.LİG

1- ANTALYA BYKŞ. BLD. ASAT GENÇLİK VE SK
2- ENGELSİZ GAZİANTEP SK
3- BURSA BEDENSEL ENG. SK
4- MEDİKALPARK SAMSUN ENGELLİ GÜCÜ GENÇLİK VE SK
5- BATMAN ENGELLİLER SK
6- İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ SK
7- TUZLA BLD. ENGELLİLER SK
8- 68 AKSARAY BELEDİYESİ SK
9- KONYA ENGELLİLER SK
10- KOCAELİ BAŞİSKELE ENG. SK
11- İSTANBUL 1453 ENGELLİLER SK
12- ÇANAKKALE BOĞAZGÜCÜ ENG.GENÇLİK VE SK

2.LİG

1- AMED SPORTİF FAALİYETLER SK
2- MALATYA BYKŞ. BLD. SK
3- KÜÇÜKÇEKMECE DOSTLUK ENGELLİLER SK
4- VAN BEDENSEL ENGELLİLER SK
5- MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER SK
6- GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT ENG.SK
7- HATAY BYKŞ. BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK
8- KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇLİK VE SK
9- İZMİR KARŞIYAKA ENG. SK
10- ADANA ENG. SK
11- DÜZİÇİ ENG. SK
12- HAKKARİ SÜMBÜL ENGELLİLER SK

3.LİG
A GRUBU:
1- PAMUKKALE BELEDİYESPOR 
2- AYDIN GENÇ EFELER SK
3- İSTANBUL ENGELLİ SPORLARI SK
4- İZMİR REHABİLİTASYON SK
5- YEŞİL GÖNEN BED. ENG. SK
6- BUCALI ENGELLİLER SK
7- LOTUS ENG. GENÇLİK VE SK

B GRUBU:  

1- SAMSUN ÇARŞAMBA BED. ENG. GENÇLİK VE SK
2- AKDENİZ BELEDİYESİ SK
3-SAMSUN BEDENSEL ENG. GENÇLİK ve SK
4-SORGUN ENGELLİLER UMUT SK
5-MELİKGAZİ BLD. BED. ENG. GENÇLİK VE SK
6-NİĞDE BEDENSEL ENG. SK
7-ZİLE ENGELLİ GENÇLİK VE SK

C GRUBU:

1- ADANA MARTI ENG. SK
2- ŞANLIURFA SİVEREK ENG. SK
3- ŞANLIURFA BED. ENG. SK
4- DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENG. SK
5- ERZURUM GENÇLİK VE SK
6- MARDİN KIZILTEPE BİRLİĞİ ENG. SK
7- OSMANİYE 7 OCAK ENG. SK

Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List