ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Ampute Futbol Milli Takımımız, Antalya'da kampa girdi
3.2.2020 11:04:00
2020 Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Ampute Futbol Milli Takımımız, Antalya'da kampa girdi. 

Ampute Futbol Milli Takımımız, 13-20 Eylül tarihlerinde Polonya'da gerçekleştirilecek 2020 Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına Belek'teki Voyage Otel'de bugün başladı.

Milli Takımımız, 13 Şubat'a kadar sürecek çalışmalarına 8 Şubat tarihinden itibaren Gana ile yapacağı ortak kampla devam edecek. Kampta takımlar, antrenmanların yanı sıra hazırlık maçı oynayacak. 

Teknik Direktör Osman Çakmak yönetimindeki Millilerimizin kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Kaleciler: Bülent Çetin (TSK Reh. Merkezi Engelliler), Umutcan Günay (Bursa Ampute Gücü), Furkan Arslan (Ortotek Gaziler), Mehmet Ali Atay (Şişli Yeditepe Engelliler)

Defans: Okan Şahiner (TSK Reh. Mer. Engelliler), Fuat Taştan (Ortotek Gaziler), Ahmet Akkaya (TSK Reh. Mer. Engelliler), Alican Kuruyamaç (Ortotek Gaziler), İsmail Korkmaz (Şahinbey Belediyesi) Muhammet Yeğen (TSK Reh. Merkezi Engelliler), Muhittin Kurt (Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat)

Orta Saha: Rahmi Özcan (Şahinbey Belediye Gençlik), Mervan Akyol (Bursa Ampute Gücü), Serkan Dereli (Pendik Engelliler), Savaş Kaya (Ortotek Gaziler), Şeyhmus Erdinç (Ortotek Gaziler)

Forvet
: Barış Telli (Ortotek Gaziler), Kemal Güleş (Ortotek Gaziler), Ömer Güleryüz (Ortotek Gaziler), İbrahim Halil Esen (Şahinbey Belediye Gençlik)
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List