ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Ampute Futbol Türkiye Kupası Başlıyor
15.11.2018 11:01:00
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'nun organize ettiği Ampute Futbol Türkiye Kupası, 15-18 Kasım günleri arasında Ankara'da yapılacak. Altındağ Örnek Futbol Sahası'nda oynanacak kupa müsabakalarında 6 kulüp takımı yer alacak.

Kupaya, 2017-2018 Sezonu Süper Lig'in ilk dört sırasında yer alan Osmanlı Engelliler Spor Kulübü, TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü, Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, Pendik Engelliler Spor Kulübü ile 1.Lig'den Bursagücü Ampute Spor Kulübü (1.Grup) ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü (2.Grup) katılacak.

Türkiye Kupası, bugün (15 Kasım Perşembe) Osmanlı Engelliler ve Bursagücü Ampute spor kulüpleri arasında oynanacak karşılaşma ile başlayacak.

Ampute Futbol Türkiye Kupası'nda maç programı ise şöyle:

15 Kasım 2018, Perşembe
15:30 Açılış töreni 
16:00 Osmanlı Engelliler SK- Bursagücü Ampute SK
17:15 TSK Reh. Merkezi Engelliler SK - Malatya Büyükşehir Bel. SK

16 Kasım 2018, Cuma
16:00 TSK Reh. Merkezi Engelliler SK - Şahinbey Bel. Gençlik ve SK
17:15 Pendik Engelliler SK - Osmanlı Engelliler SK

17 Kasım 2018, Cumartesi
16:00 Bursagücü Ampute SK - Pendik Engelliler SK
17:15 Şahinbey Bel. Gençlik ve SK - Malatya Büyükşehir Bel. SK

18 Kasım 2018, Pazar
11:00 5/6.'lık müsabakası
12:15 3/4.lük müsabakası
19:00 Final müsabakası
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List