ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Ampute futbolda yeni sezon fikstürü çekildi
1.9.2020 13:51:00
Ampute futbolda 2020-2021 sezonunun fikstür çekimi yapıldı. 

Ankara Hilton Garden Inn Otel'de gerçekleştirilen fikstür çekimine, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, TBESF Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, TBESF Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülkadir Gözegir, Ahmet Münir Gökmen, Ali Mesut Keskin, Mustafa İpek, TBESF Genel Sekreteri Erhan Durukan, MHK Başkanı Abdullah Ayar, MHK Üyesi Özer Tuğ, Ampute Futbol Teknik Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz, Ampute Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak ve Ampute Futbol Branş Sorumlusu Orhan Erdem katıldı. 

Koronavirüs salgını nedeniyle fikstür çekimi, Federasyonumuz Facebook hesabından yapılan canlı yayınla online olarak gerçekleştirildi.  

Süper Lig'in 11 Ekim 2020, 1 ve 2. Lig'in ise 18 Ekim 2020 tarihinde başlatılması planlanan yeni sezonun ilk hafta karşılaşmaları ise şöyle: 


Süper Lig:
Şişli Yeditepe Engelliler-Pendik Engelliler
Konya Engellilergücü-Malatya Büyükşehir Belediyesi SK
İzmir Büyükşehir Belediye Gençlik ve SK-Etimesgut Belediyesi Ampute 
Bursa Ampute-Şahinbey Belediyesi Gençlik ve SK
Anadolu Erciyes Engelliler-TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler SK
Esenyurt Engelligücü-Denizli Engelliler
Trabzon Ortahisar Belde SK-BAY

1. Lig:
Uysal Hydraluic Konya Bedensel Engelliler-Adana Ampute Engelliler
Antalya Büyükşehir Bel. Asat SK-Şanlıurfa Engelliler 
Olimpik Yetenekler-Şehitkamil Engelliler
Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler-Yenimahalle Engelliler Gücü 
ODTÜ SK-MP Samsun Engelligücü

2. Lig:
Batman Ampute-Samsun Bedensel Engelliler
İstanbul Özürlüler-Sancaktepe Belediyesi SK
Başakşehir Ampute-Ordu Engelliler Gücü
Sakarya Ampute-Doğu Akdeniz Engelliler
Adana Altınkoza Ampute-Sakarya Akgün Ampute
Gaziantep Bedensel Engelliler-BAY


Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List