ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Milli futbolcularımız, saha antrenmanlarına başlayacak
21.7.2020 15:20:00
Milli futbolcularımız, saha antrenmanlarına başlayacak.  

Koronavirüs pandemisi nedeniyle sportif faaliyetlere verilen arada çalışmalarını evde sürdüren Ampute Futbol Milli Takımımız, saha antrenmanlarına başlayacak.

Millilerimiz, 5-14 Ağustos tarihleri arasında Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek kampta, 2021 yılına ertelenen Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'na hazırlanacak. 

Teknik Direktör Osman Çakmak yönetimindeki Milli Takımımızın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: 

Kaleciler: Bülent Çetin (TSK Reh. Merkezi Engelliler), Selim Karadağ (Malatya Büyükşehir Belediyespor), Mert Yıldız (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Erdi Arslan (İzmir Büyükşehir Belediyespor)

Defans: Okan Şahiner (TSK Reh. Mer. Engelliler), Fuat Taştan (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Ahmet Akkaya (ODTÜ SK), İsmail Korkmaz (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Feyyaz Gözüaçık (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Muhammet Yeğen (TSK Reh. Merkezi Engelliler), Mervan Akyol (Bursa Amputegücü), Muhittin Kurt (Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat)

Orta Saha: Rahmi Özcan (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Salih Balli (Esengücü Engelliler), Serkan Dereli (Şahinbey Belediyesi Gençlik ), Mehmet Erdoğan (Melikgazi Belediyespor), Rüstem Kurhan (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Savaş Kaya (TSK Reh. Mer. Engelliler), Şeyhmus Erdinç (Etimesgut Belediyespor), Umut Parlak (Pendik Engelliler)

Forvet: Barış Telli (Etimesgut Belediyespor), Kemal Güleş (Etimesgut Belediyespor), Ömer Güleryüz (Etimesgut Belediyespor), İbrahim Halil Esen (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Fatih Şentürk (Şahinbey Belediyesi Gençlik). 
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List