ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ÖNEMLİ DUYURU !! Ampute Futbol Kulüplerimizin Dikkatine
Ampute Futbol 2017-2018 sezonu Süper Lig ve 1.Lig 1.gurup 9.hafta müsabakaları 30 Aralık 2017 tarihinde oynanacaktır.
7.12.2017

Ampute Futbol 2017-2018 sezonu Süper Lig ve 1.Lig 1.gurup 9.hafta müsabakaları 30 Aralık 2017 tarihinde oynanacaktır.

Takımlarımızın aşağıda belirtilen Fikstür programına göre bağlı bulundukları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri ile koordineli bir şekilde saha tahsislerini yaparak 15 Aralık 2017 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza tahsis yazılarını iletmeleri önemle belirtir, tüm takımlarımıza müsabakalarında başarılar dileriz.


30 ARALIK 2017 TARİHİNDE OYNANACAK OLAN MÜSABAKALAR

SÜPER LİG 9 NCU HAFTA MÜSABAKALARI


             A Takımı                                  B Takımı  
       
ŞAHİNBEY BLD.GEN.VE S.K  - İSTANBUL ÖZÜRLÜLER S.K
Saha :  
Saat :

OSMANLI S. ENG.S.K  - TSK REH.MER.ENG.S.K
Saha : 
Saat : 


KAYSERİ MELİKGAZİ BLD. - KONYA ENG.GÜCÜ S.K
Saha : 
Saat :  
  

İSTANBUL YEDİTEPE ENG.S.K - ŞEHİTKAMİL ENG.SK.
Saha : 
Saat : 

    
İZMİR BŞ.BEL.S.SP.KLB. - PENDİK S. ENG.S.K.
Saha 
Saat :
 


1.LİG 1.GURUP 9 NCU HAFTA MÜSABAKALARI

                A TAKIMI                                  B TAKIMI
ANADOLU ERCİYES ENG.S.K -  ÇUKUROVA AMPUTE S.K.
Saha: 
Saat : 

    
YAŞAM BOYU ENG.KORUMA VE S.K - KONYA BEDENSEL ENG. S.K.
Saha: 
Saat :  
  

ADANA AMPUTE ENG.S.K -  BURSA AMPUTE GÜCÜ S.K.
Saha : 
Saat : 

TRABZON ORTAHİSAR BELDE S.K. - SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K
Saha: 
Saat : 

    
BAY  - GAZİANTEP BED.ENG.S.K
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List