ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
OTURARAK VOLEYBOLDA TÜRKİYE KUPASI SAHİBİNİ BULDU
7.12.2017
04-06 ARALIK  2017 TARİHLERİNDE KARABUK'TE YAPILAN 
OTURARAK VOLEYBOL METİN TÜRKER TÜRKİYE KUPASI SAHİBİNİ BULDU.

MÜSABAKALALAR VE SONUÇLAR ; 

04.12.2017 PAZARTESİ BİRİNCİ GÜN
13.00 A1 - A3 ALAPLI ALGES - OSTİMSPOR                  3 - 0      25 - 6, 25 - 15,  25 - 12
14.30 B1 - B3 KRD. EREĞLİ - GAZİANTEP BDN. ENG.   3 - 0     25 - 7,  25 - 11,  25 - 21
16.00 A1 - A2 ALAPLI ALGES - KARABÜK                       3 - 0     25 - 13 ,25 - 14 , 25 - 22
17.30 B1 - B2 KRD. EREĞLİ - DİYARBAKIR ORT.ENG    3 - 0      25 - 21,  25 - 18,  25 - 8
05.12.2017 SALI İKİNCİ GÜN
10.00 A3 - A2 OSTİMSPOR - KARABÜK GNÇ.HİZ.                         0 - 3        20 - 25,   10 - 25,   7 - 25
11.30 B3 - B2 GAZİANTEP BDN.ENG - DİYARBAKIR ORT.ENG      0 - 3          7 - 25 ,  10 - 25,  19 - 25
YARI FİNAL MAÇLARI
14.00 A GRUBU 1. ALAPLI ALGES    -   B GRUBU 2. DİYARBAKIR ORT.ENG.    3 - 0   25 - 15 ,25 - 19,  25 - 10
15.00 B GRUBU 1. KRD.EREĞLİ - A GRUBU 2.  KARABÜK GENÇ.HİZ.SP KLB   
3 -  1  25 - 22,   25 - 11, 23 -25 ,  25 - 14
06.12.2017 ÇARŞAMBA ÜÇÜNCÜ GÜN
10.30 FİNAL MAÇI  ALAPLI ALGES   SPR KLB.       - KARADENİZ EREĞLİ BEL.SP. KLB.   3 - 1    16 - 25 , 25 - 11, 25-18,  25 - 10

KUPAYI SÜPERLİG EKİPLERİNDEN  KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYESİ SPOR KULUBÜNÜ ,
FİNAL  MÜSABAKASINDA   3-1 YENEN ALAPLI ALGES SPOR KULÜBÜ KAZANDI


KATILAN KULÜPLERİMİZE TEŞEKKÜR EDER, KUPAYI KAZANAN KULÜBÜMÜZÜ DE AYRICA TEBRİK EDERİZ. .



BU FAALİYETİN KARABÜK İLİNDE YAPILMASINDA AYNİ VE MANEVİ  DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN;
 ÇELİK İŞ SENDİKASI BAŞKANI YUNUS DEĞİRMENCİ  ve TÜM ÇELİK İŞ SENDİKASI MENSUPLARINA ,
KARABÜK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI TUNCAY ÖZCAN VE TÜM MENSUPLARINA,
KARABÜK VALİLİĞİ VE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ ABDULKADİR  ÇETİN , ŞUBE MÜDÜRÜ LOKMAN MOLLAOĞULLARI  VE   PERSONELİNE,
YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ  TANER CANYURT , İL TEMSİLCİMİZ MURAT GÜLBAĞ İLE DİĞER EMEĞİ GEÇEN  HERKESE


FEDERASYONUMUZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ. 

Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List