BİZİ TAKİP ET!

10. Fazza Para Halter Dünya Kupası Yarın Başlıyor

10. Fazza Para Halter Dünya Kupası, yarın Dubai’de başlayacak. 

Uluslararası Paralimpik Komite (IPC) tarafından düzenlenen organizasyonda 39 ülkeden 220 sporcu mücadele edecek. Halter Milli Takımımız, turnuvaya 8 sporcuyla katılacak. Dünya Kupası, 12 Şubat Salı günü sona erecek.
 
Müsabakaların ilk gününde 49 ve 54 kiloda erkekler, 41 kiloda kadınlar podyuma çıkacak. Milli sporcularımızdan Abdullah Kayapınar, TSİ 14.45’te erkekler 49 kiloda, Serkan Çakmaz ise TSİ 16.45’te erkekler 54 kiloda yarışacak.
 

Şampiyonada Türkiye’yi temsil edecek haltercilerimiz şöyle: 

Kadınlar
45 Kilo: Nazmiye Muratlı
73 Kilo: Sibel Çam
55 Kilo: Besra Duman
61 Kilo: Yasemin Ceylan Baydar
73 Kilo: Gamze Sayar 

Erkekler 

49 Kilo: Abdullah Kayapınar
54 Kilo: Serkan Çakmaz
107 Kilo: Faruk Öztürk 

Teknik ve İdari Kadro
Kafile Başkanı: Mehmet Atilla Şirin
Teknik Direktör: Arif Kıran
Fizyoterapist: Rabia Gülçin Seyhan 


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P