BİZİ TAKİP ET!

10. Geleneksel Engelsiz Kariyer Günleri’18 İstanbul’da Yapılacak

Türkiye’nin engelli iş gücü kaynağı ve özel istihdam bürosu olarak kâr amacı gütmeden hizmet veren sosyal girişimcilik projesi Engelsizkariyer.com, Engelsiz Yaşam Fuarı, İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yasadikca.com Engelliler Haber Sitesi işbirliği ile gerçekleşecek olan 10. Geleneksel Engelsiz Kariyer Günleri’18, 29 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde İstanbul’da yapılacak.

Her yıl 4 günde 130’dan fazla engelli adayları istihdam etme başarısına imza atan kariyer günlerinde iş arayan engelli adaylar, ulusal ve uluslararası 24 firmadan 50’den fazla insan kaynakları profesyonelleri ile firma stantlarında yüz yüze mülakatta bir araya gelecek. 

Engelsiz Yaşam Fuarı İstanbul Fuar Merkezi 11. Hol Yeşilköy, İstanbul’da (Atatürk Havalimanı Karşısı) 10.00- 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P