BİZİ TAKİP ET!

11 AYDA 114 MADALYA

11 Ayda 114 Madalya ve 3.3 Milyon TL Maddi Destek…

11 AYDA 114 MADALYA ve 3.3 MİLYON TL MADDİ DESTEK

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan yaptığı açıklamada , sporcularının uluslararası müsabakalar, Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında 11 Ayda 114 madalya kazandıklarını , bunların içinde dünya ve avrupa şampiyonu olan sporcularının da bulunduğunu söyledi. Bunun bir rekor olduğunu belirten Şerefhan sportif başarının yanısıra idari bir başarı ile yine 11 Ayda 3.3 Milyon TL ayni ve nakdi destek bulduklarını belirtti.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünün Paralimpik Branşlarda lokomotif federasyonu olduklarını belirten Şerefhan, 2016 Rio Paralimpik Oyunları hedefleri doğrultusunda , 2014 senesinden itibaren bu branşlarda tüm puanlı müsabakalara katılmak gerektiğini, bütçelerinin daha da yüksek olmasını aksi takdirde 2016 Rio sıralamasında başka ülke sporcularının bizim sporcularımızın önüne geçebileceklerini belirtti.

Bir diğer hedeflerinin daha fazla sponsor bulmak olduğunu belirten Şerefhan, sponsorluk ile ilgili görüşmelerinin devam ettiğini, Garanti Bankasından sonra yeni sürpriz sponsorların engelli sporlarına destek vereceğini söyledi. Ayrıca 2016 Rio Paralimpik Oyunlarına 12 Paralimpik Branşta katılmayı ve bu branşların içinde bugüne kadar katılmadığımız Boccia ve Yelken branşlarının da dahil edilmesini hedeflediklerini belirtti.

Sponsor bulma ve Sportif Başarı bakımından çok başarılı bir yıl geçirdiklerini belirten Şerefhan, yerimizde saymayacağız, bu ülke bize bu misyonda bir görev verdiyse her türlü zorluğa rağmen elimizden geldiğince çalışıp üretmeye devam edeceğiz dedi.

 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P