BİZİ TAKİP ET!

2011 Atıcılık Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası

Federasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yeralan Atıcılık Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası yol hariç 19- 22 Ekim 2011 tarihleri arasında Aksaray’ da yapılacaktır.

Federasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yeralan Atıcılık Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası yol hariç 19- 22 Ekim 2011 tarihleri arasında Aksaray’ da yapılacaktır.

1 – Yarışma Lisanslı bütün sporculara açık olup P1-P2-R1-R2-R3 branşlarında yapılacaktır. Yarışmanın proğramı ektedir.

2 – Yarışmaya katılacak sporcuların sınıflandırmaları 19 Ekim 2011 tarihinde genel antrenman gününde yapılacak olup, sınıflandırması yapılmayan sporcular yarışmaya alınmayacaktır.

3 –Yarışmada ilk üçe giren sporculara madalya, takımlara ise Kupa ile madalya verilecektir.

4- Yarışmalar neticesinde; Erkeklerde branşlarında ilk 10’a giren sporcular ile bayanlarda branşlarında ilk 8’e giren sporcular Aralık 2011 tarihinde Ankara’da yapılacak olan Federasyon kupasına katılmaya hak kazanacaklardır.

5 – Takımlar erkekler(R1,P1) ve karışık branşlarda(R3) 3 sporcu ile bayanlarda(R2,P2) 2 sporcu ile yarışabileceklerdir.

6 – Yarışmaya iştirak eden Kulüp veya bölgelerin 1 İdareci, 1 Tüfek ve 1 Tabanca Antrenörü, 1 Refakatçı ve her kategoride en fazla 4 sporcusuna yolluk ve yevmiyeleri Federasyonumuzca ödenecektir.(Erkek Tüfek 4 – Tabanca 4, Bayanlar Tüfek 4 – Tabanca 4 )

7 – Kulüp veya bölgeler yarışmaya katılacak idareci ve sporcu miktarı ile sporcuların branşlarını ve varsa silah çakışmasını belirten bilgileri(yarışma katılım formu ve silah bilgi formu) en geç 5 Ekim 2011 günü saat 17:30’a kadar Federasyonumuz 0312 311 68 52 nolu faksına veya Atıcılık temsilcisine(Cengiz SEKİ -cengizseki@hotmail.com ) bildireceklerdir.

8 – Önümüzdeki dönemde yapılması planlanan yeni lisans çalışmalarına katkıda bulunmak, federasyona ait silahların senet ve envanterini güncellemek , kulüp ve bölge imkanlarını tespit etmek maksadı ile Ek de belirtilen silah formu ile birlikte ; her silaha ait fatura, teslim tutanağı, senet vb. gibi belgelerin bir sureti teknik toplantıda diğer belgelerle birlikte teslim edilecektir.

8 – Yarışmalar Uluslararası Atış Sporları Federasyonu ile Bedensel Engelliler Atıcılık kuralları (ISSF/IPC) ve Atıcılık teknik kurulunun belirlediği esaslar dahilinde yürütülecektir.

9 – Yarışma proğramında belirtilen gün ve saate yapılacak olan teknik toplantıya katılma yazılarında (İl Müdürlüğü tastikli) adı geçen idareci ve antrenör belgelerinin aslı ile sporcuların 2011-2012 yılı vizeli lisansları ile gelmek zorundadırlar. Katılma yazılarında sporcuların branş ve kategorileri açıkca belirtilecektir. (Müsabakaya katılacak kulüpler yanlarında gelirken, kulüplerin bedensel engelli tescilleri ile bedensel engelli lisanslarını yanlarında getirmeleri mecburi olup, olmayanlarında müsabaka tarihine kadar işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.)

10 – Genelgede olmayan hususlarda karar verme yetkisi Federasyonumuzun Atıcılık Teknik Kuruluna aittir.

11 – Konaklama ile ilgili hususlar ve yer talebi için Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ekte belirtilen adres ve telefon numaraları vasıtasıyla temasa geçilebilecektir.

YARIŞMA PROGRAMI

19 Ekim 2011 Çarşamba : Antrenman ve teçhizat kontrolü(09:30-11:30/14:00-19:00)

: Sınıflandırma(10:00-16:30)

: Açılış Töreni (13:00)

: Teknik Toplantı (17:00)

20 Ekim 2011 Perşembe : Havalı Tabanca Erkek/Bayan Müsabakaları (P1,P2)

21 Ekim 2011 Cuma : Havalı Tüfek Erkek/Bayan Müsabakaları (R1,R2)

22 Ekim 2011 Cumartesi : Havalı Tüfek Yat Müsabakaları – Karışık (R3)

: Ödül töreni ve Kapanış(14:00)

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri:

Hamdi TURAN

Oktay ATALAN

Tel: 0382 217 63 01-02-03

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P