BİZİ TAKİP ET!

2016 / 2017 Sezonu Sporcu Transfer Ücretleri belli olmuştur.

2016 / 2017 Sezonu Sporcu Transfer Ücretleri belli olmuştur.

Federasyonumuz Ampute Futbol Süper Lig ve 1.Lig, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig, 1.Lig ve Bölgesel Lig ve Ferdi branşlarda mücadele eden sporcuların 2016/2017 sezonu transfer bedelleri aşağıya çıkartılmıştır.

2015-2016 sezonunda uygulanan transfer bedellerinin aynısı 2016-2017 sezonunda aynen uygulanacaktır. Lisans işlerinden sorumlu Daire Başkanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Dairesi Başkanlığına iletilmiştir.

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL
01.6 2015-2016 SEZONU SERBEST TRANSFER BEDELLERİ ;

1 – Süper lig’den transfer edilecek bir oyuncu için 6.000.TL (ALTI BİN LİRA )
2 – 1.Lig den transfer edilecek bir oyuncu için 4.500.TL ( DÖRTBİN BEŞYÜZ LİRA)
3 – Bölgesel lig den transfer edilecek bir oyuncu için 3.000.TL ( ÜÇBİN LİRA)
4.- Oyuncu transfer olurken bir defaya mahsus ilk lisansı çıkaran kulüpten transfer oluyorsa yetiştiren kulübe 5.000.TL (BEŞ BİN LİRA )

AMPUTE FUTBOL 2015-2016 SEZONU SERBEST TRANSFER BEDELLERİ
1- Ampute Futbol Süper Lig transfer edilecek bir oyuncu için 5.000.TL ( BEŞ BİN LİRA )
2- Ampute Futbol Birinci Lig transfer edilecek bir oyuncu için 3.500.TL ( ÜÇBİNBEŞYÜZ LİRA )

FERDİ BRANŞLAR
1. Ferdi Branşlar 2.000 TL (İKİBİN LiRA)

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P