BİZİ TAKİP ET!

2018 Ampute Futbol Türkiye Kupası Şahinbey Belediye’nin!

2018 Ampute Futbol Türkiye Kupası’nda Pendik Engelliler Spor Kulübü’nü 2-0 yenen Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Türkiye şampiyonu oldu. 

Ankara Altındağ Örnek Futbol Sahası’nda gerçekleştirilen turnuvanın final maçında Pendik Engelliler ve Şahinbey Belediye karşılaştı. Rakibini 2-0 mağlup etmeyi başaran Şahinbey Belediye, kupanın sahibi oldu. TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler’i 1-0’la geçen Osmanlı Engelliler Spor Kulübü ise turnuvayı üçüncü sırada bitirdi. 

Bursagücü Ampute Spor Kulübü ile Malatya Büyükşehir Belediyesi takımlarını karşı karşıya getiren beşincilik mücadelesinin kazananı ise 2-0’lık skorla Bursagücü oldu. 

Ampute Futbol Türkiye Kupası’nda dereceye giren takımların kupa ve madalyaları TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, TBESF Asbaşkanı İrfan Çelik, MHK Başkanı Abdullah Ayar, TBESF Teknik Kurul Başkanı Ahmet Yılmaz tarafından verildi. 

2018 Ampute Futbol Türkiye Kupası’nda sıralama şu şekilde:
1- Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü
2- Pendik Engelliler Spor Kulübü
3– Osmanlı Engelliler Spor Kulübü
4- TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü
5- Bursagücü Ampute Spor Kulübü
6- Malatya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü


2018 Ampute Futbol Türkiye Kupası şampiyonu Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü


2018 Ampute Futbol Türkiye Kupası şampiyonu Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü

 
2018 Ampute Futbol Türkiye Kupası ikincisi Pendik Engelliler Spor Kulübü
 


2018 Ampute Futbol Türkiye Kupası üçüncüsü Osmanlı Engelliler Spor Kulübü 


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P