BİZİ TAKİP ET!

29 Ekim Cumhuriyet Kupası’nın sahibi Galatasaray oldu

29 Ekim Cumhuriyet Kupası’nın sahibi Galatasaray oldu.

İstanbul Ahmet Cömert Spor Salonu’nda dört takımla düzenlenmesi planlanan 29 Ekim Cumhuriyet Kupası 3×3 Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası’nda, Bağcılar Engelli Gençlik ve Beşiktaş kulüplerine yapılan COVID-19 testlerinde pozitif vakalara rastlanması sebebiyle Galatasaray ve Fenerbahçe iki ayrı takımla yer aldı. 

10 dakikalık 1 periyot üzerinden oynanan günün ilk maçında Galatasaray 2 Takımı, Fenerbahçe 1 Takımı’nı 10-7 yenerek finale yükseldi. İkinci müsabakada ise Galatasaray 1 Takımı, Fenerbahçe 2 Takımı’nı 13-8’lik skorla geçti. 

Galatasaray 1 ile Galatasaray 2 Takımları’nın finalde karşılaştığı mücadelede, Galatasaray 1 Takımı maçtan 9-6 galip ayrılarak, 29 Ekim Cumhuriyet Kupası’nın şampiyonu oldu. 

Ayrıca organizasyonda 3 sayı yarışması düzenlendi. Galatasaray ve Fenerbahçe’den 3’er oyuncunun katıldığı yarışmayı, Galatasaray kaptanı İsmail Ar kazandı.

Turnuvanın ardından İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Galatasaray’a plaketlerini ve kupalarını takdim etti. Kupa töreni koronavirüs pandemisi nedeniyle Ahmet Cömert Spor Salonu’nun dışında gerçekleştirildi.Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P