BİZİ TAKİP ET!

4.MALİ GENEL KURUL KESİNLEŞMİŞ DELEGE LİSTESİ VE GENEL KURUL DOSYALARI

4.MALİ GENEL KURUL KESİN DELEGE LİSTESİ VE DOSYALAR


TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU BAŞKANLIĞINDAN

4. MALİ GENEL KURUL DUYURUSU

 

Spor Genel Müdürlüğünün 19 Temmuz 2012 gün ve 28358 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Bağımsız Spor Federasyonlarının Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre hazırlanan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Ana Statüsü’ nün ilgili maddeleri ve Yönetim Kurulumuzun 10 Ekim 2014 Tarih ve 63 sayılı kararı ile Federasyonumuz 4.Mali Genel Kurul toplantısı 22 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 10:00’da Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:89 Maltepe / ANKARA adresinde bulunan İç Kale Otel’de yapılacaktır.

Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamaz ise çoğunluk aranmaksızın 23 Kasım 2014 Pazar günü aynı yer ve saatte, aynı gündem maddeleri ile yapılacaktır.

Delegeler kayıt işlemlerinde kimlik ibraz etmek zorundadır.

Genel kurul ile ilgili duyurular www.sgm.gov.tr ve www.tbesf.org.tr adresinden yapılacaktır.

Genel Kurulu oluşturan tüm delegelerimize duyurulur.

”Ankara dışından gelen delegelerin, 21 Kasım 2014 akşamı için otel konaklamaları Federasyonumuzca karşılanacaktır.Ayrıca gidiş-dönüş yol ücretleride ödenecektir.”

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu
Yönetim Kurulu

4. MALİ GENEL KURULU GÜNDEM MADDELERİ

1- Yoklama (Delegelerin kayıt işlemlerinin yapılması)
2- Açılış, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı.
3- Genel Kurul Başkanlık divanının oluşturulması, Gündemin okunması ve oylanması.
4- Yönetim Kurulu 1. dönem faaliyet raporunun okunması, müzakeresi ve oylanarak ibrası,
5- Denetleme Kurulu 1. dönem denetleme raporunun okunması müzakeresi ve oylanarak ibrası,
6- 2015-2016 yıllarına ilişkin 2 yıllık tahmini bütçenin ve Faaliyet Programlarının Genel Kurula sunulması, onaylanması, bütçe harcama kalemleri arasında değişiklik yapılması ve yeni fasıl açılması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi,
7. Federasyona kamu kurum ve kuruluşları ile özel kurum ve kuruluşlardan yapılacak taşınmaz ve taşınır tahsisi ve taşınmaz üzerinde tesis yapılması konusunda yönetim kuruluna yetki verilmesi
8. Dilek ve temenniler, Kapanış.
 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P