BİZİ TAKİP ET!

4. Olağan EAFF Kongresi Polonya’da Yapıldı

Avrupa Ampute Futbol Federasyonu’nun (EAFF) 4. Olağan Kongresi, Polonya’nın başkenti Varşova’da yapıldı. 

Üye ülke federasyonlarının başkan ve temsilcilerinin yer aldığı toplantıya Polonya, Türkiye, İngiltere, İrlanda, İskoçya, İtalya, Hollanda, İspanya, Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Belçika, Hollanda, Almanya ve Yunanistan olmak üzere toplam 15 ülke katıldı.  

Kongrede Türkiye’yi temsilen TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, Ampute Futbol Milli Takım Fizyoterapisti Dr. Gürkan Günaydın ve TBESF Uzman Fizyoterapisti Rabia Gülçin Seyhan bulundu. 

3 gün boyunca süren organizasyonda ilk kez Avrupa Ampute Futbol Federasyonu’na bağlı IPC Komitesi ve Teknik Komitesi oluşturuldu. EAFF’ın Yönetim Kurulunca seçilen IPC Komitesi’nin 7 üyesi arasında TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk, Fizyoterapist Gürkan Günaydın ve Rabia Gülçin Seyhan da yer aldı. 

IPC Komitesi, ampute futbol branşının Paralimpik Oyunları’nda yer alabilmesi ve geliştirilmesi için çalışmalarda bulunacak. 

 

 

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P