BİZİ TAKİP ET!

4.Olağan Mali Genel Kurul

Ankara 6.Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 11 Aralık 2014 tarih, 2014/567 Esas ve 2014/650 sayılı kararı ile Yok sayılan Federasyonumuzun 4.Olağan Mali Genel Kurulunun tekrarı 15 Şubat 2015 Pazar günü saat : 10.00 da çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise çoğunluk aranmaksızın 16 Şubat 2015 Pazartesi günü 10.00 ’da Ankara’da yapılacaktır.

Söz konusu Mali Kurul’da oy kullanmaya hak kazanmış Kulüplerimiz, Kurul Üyeleri ve Delege sayıları aşağıda belirtilmiştir.

Kulüplerimizin aşağıda belirtilen Delege sayıları kadar delege isimlerini Yönetim Kurulu Kararları ile birlikte 14 Ocak 2015 tarihi saat : 17:00’a kadar Federasyonumuza göndermesi gerekmektedir.

4.Mali Kurul’da Oy Kullanacak Kulüp isimleri ve Delege sayıları için Tıklayınız ..

DELEGE TESPİT EDİLİRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR;

1-) Faal Sporcu, Faal Antrenör ve Faal Hakem olmayacaktır
2- ) Kulübünüzü temsil edecek Delegenizin Resmi Kulüp üyesi olması gerekmektedir.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P