BİZİ TAKİP ET!

5.İslami Dayanışma Oyunları Para Yüzme 2.gün

5.İslami Dayanışma Oyunları Para Yüzme 2.gün

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu yüzücüleri madalya sayısını 13 ‘ye yükseltti.

İlk gün yedi madalya kazanan milliler bugünde 2 altın, 3 Gümüş, 1 Bronz toplamda 6 madalya kazanarak başarılarını pekiştirdi.

2.Günün Sonuçları Şu Şekildedir:

Yine Aynı Kızlar Yine Tüm Kürsü

İlk gün yapılan Kadınlar 50 Metre Kelebek yarışlarında Türkiye’ye İslami Oyunlardaki ilk madalyaları kazandıran milli yüzücülerimiz ikinci günde hep beraber kürsüye çıktı.

Kadınlar 200 Metre Serbest

1-Sümeyye Boyacı – 3.19.64

2-Sevilay Öztürk – 3.35.37

3-Emine Avcu – 3.56.1

Koral Berkinden 2. Altın !

Koral Berkin Kutlu katıldığı 2. yarışta ikinci altın madalyasını kazandı. Hamit Demir ise kazandığı gümüş ile 5.İslami Dayanışma oyunlarda ki ilk derecesini elde etti.

Erkekler 200 Metre Serbest

1-Koral Berkin Kutlu- 2.45.84

2-Hamit Demir -4.32.61

3- İbrahim Almarzuq -4.39.21

4-Mohammad Karimzadeh Kiskani- 4.52.86

5-Ali Amini (iran)- 5.42.93

Mutlu’dan çift madalya

Kadınlar 200 Metre Finalinde Milli Mayo Şevval Beren Mutlu’da ikinci madalyasını kazandı.

Kadınlar Karışık 200 metre

1-Husran Biramahiire Kukundakwe(Uganda) -3.17.24

2-Şevval Beren Mutlu – 3.53.70

3-Meryem Nur Tunuğ- 4.30.92

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P