BİZİ TAKİP ET!

A MİLLİLERİMİZ BOLU’DAKİ KAMPINI SÜRDÜRÜYOR

Ampute Futbol Milli Takımımız, Meksika’da düzenlenecek olan 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası hazırlıkları için Bolu’daki kampını sürdürüyor. İlk haftayı tamamlayan A Millilerimiz, 29 Temmuz Cuma gününe kadar Boluspor’a ait sahada çalışmalarını sürdürecek. Ampute Milli Takımı Teknik Direktörü Uğur Özcan, morallerin çok iyi olduğunu belirterek, ‘’Kondisyon ve taktik ağırlıklı olmak üzere günde çift antrenman yapıyoruz. Ay sonuna kadar buradayız. Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında da kamp yapıp Meksika’ya gideceğiz. İnşallah Dünya Kupası’nı Türkiye’ye getireceğiz.’’ diye konuştu.

FEDERASYON BAŞKANIMIZDAN MİLLİLERİMİZE ZİYARET 
Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk, A Millilerimizi kampta ziyaret ederek yapılan çalışmalar ve sporcuların son durumu hakkında milli takım antrenörlerden bilgi aldı.
Dünya Kupası için görüşlerini aktaran Uztürk, ”A Millilerimiz, yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Dünya Kupası’nda bizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Umuyorum ki hedefimiz olan dünya şampiyonluğunu ülkemize getireceklerdir.” dedi.

BOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA TEŞEKKÜR 
Konuşmasına teşekkür ile devam eden Başkan Uztürk, ”Kamp sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen Bolu Belediye Başkanlığı’na da şahsım ve federasyonumuz adına ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

Duyurular

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P