BİZİ TAKİP ET!

A MİLLİLERİMİZ BOLU’DAKİ KAMPINI SÜRDÜRÜYOR

Ampute Futbol Milli Takımımız, Meksika’da düzenlenecek olan 2018 Ampute Futbol Dünya Kupası hazırlıkları için Bolu’daki kampını sürdürüyor. İlk haftayı tamamlayan A Millilerimiz, 29 Temmuz Cuma gününe kadar Boluspor’a ait sahada çalışmalarını sürdürecek. Ampute Milli Takımı Teknik Direktörü Uğur Özcan, morallerin çok iyi olduğunu belirterek, ‘’Kondisyon ve taktik ağırlıklı olmak üzere günde çift antrenman yapıyoruz. Ay sonuna kadar buradayız. Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında da kamp yapıp Meksika’ya gideceğiz. İnşallah Dünya Kupası’nı Türkiye’ye getireceğiz.’’ diye konuştu.

FEDERASYON BAŞKANIMIZDAN MİLLİLERİMİZE ZİYARET 
Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk, A Millilerimizi kampta ziyaret ederek yapılan çalışmalar ve sporcuların son durumu hakkında milli takım antrenörlerden bilgi aldı.
Dünya Kupası için görüşlerini aktaran Uztürk, ”A Millilerimiz, yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Dünya Kupası’nda bizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Umuyorum ki hedefimiz olan dünya şampiyonluğunu ülkemize getireceklerdir.” dedi.

BOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA TEŞEKKÜR 
Konuşmasına teşekkür ile devam eden Başkan Uztürk, ”Kamp sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen Bolu Belediye Başkanlığı’na da şahsım ve federasyonumuz adına ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

TBESF HABER

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER LİG 4.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 4. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

4. HAFTA ATAMALAR

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P