BİZİ TAKİP ET!

Ali Şevki Erek’ten milli okçularımıza tebrik

Ali Şevki Erek’ten milli okçularımıza tebrik

Eski Gençlik ve Spor Bakanlarımızdan Sayın Ali Şevki Erek, Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk’ü telefonla arayarak, 7. Fazza Uluslararası Para Okçuluk Turnuvası’nda 8 madalya kazanan Okçuluk Milli Takımımızı tebrik etti. 

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen turnuvayı 3 altın, 2 gümüş ve 3 bronz olmak üzere 8 madalyayla bitiren milli okçularımızın bu başarısından dolayı büyük bir memnuniyet duyduğu ifade eden Erek, Okçuluk Milli Takımımıza tebriklerini iletti. 

Federasyon Başkanımız Uztürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ”Türk sporuna hizmet etmiş Eski Bakanlarımızdan Sayın Ali Şevki Erek’in, Okçuluk Milli Takımımıza tebrik mesajı bizleri oldukça memnun etti. Kendilerine ilgilerinden dolayı Federasyonumuz ve Milli Takımımız adına çok teşekkür ediyorum. Branşlarımızdaki başarılarımızı devamlı kılmak adına gayret göstermeye devam edeceğiz. Bu vesileyle milli okçularımızı bir kez daha tebrik ediyor ve alınlarından öpüyor, bu güzel başarıyı yakalayan tüm ekibimizi kutluyorum. ifadeleri kullandı. 

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P