BİZİ TAKİP ET!

Amerika Büyükelçiliğinden Demirhan Şerefhan’a Ziyaret

Amerika Büyükelçiliğinden Demirhan Şerefhan’a Ziyaret…

Amerika Birleşik Devletleri Büyük Elçiliği Amerikan Kültür Ateşeliğinden Bayan Phaedra Gwyn ve Koordinatör Abdülkadir Turgay, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan ŞEREFHAN’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette Amerika ve Türkiye arasında engelli sporları adına işbirliğinin arttırılması için görüş alışverişinde bulunuldu.ŞEREFHAN, federasyon bünyesindeki branşlar ve Türkiye’deki engelli sporları hakkında bilgi verirken Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun paralimpik spor branşlarinda lokomotif federasyon olduğunun altını çizdi.

Türkiye’de 8.5 milyon engellinin olduğunu ve bunlardan sadece bedensel engelliler spor branslarinda 3 bin 5 yüz engellinin spor yaptığını vurgulayan ŞEREFHAN, bu sayının her geçen gün artacağını, federasyonun farkındalık projeleri ve ikili işbirlikleri ile daha büyük kitlelere ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.Federasyon olarak büyük zorluklarla çok büyük sponsorluklar sağlandığını söyleyen ŞEREFHAN, yeni sponsorluklar içinde girişimlerin sürdüğünü belirtti.

ŞEREFHAN, Bayan Phaedra GWYN ve Abdülkadir TURGAY’ ı 08.12.2013 tarihinde İstanbul’da oynanacak olan Galatasaray Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol maçına davet etti. Aralık ayı içinde Şerefhan’ın Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçisi Francis J. Ricciardone, Jr ile gorusmesi bekleniyor.

 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P