BİZİ TAKİP ET!

Ampute Antrenörlük Kursu devam ediyor

Ampute Futbol 1. Kademe Antrenörlük Kursu

Federasyonumuz faaliyet programında yer alan Ampute Futbol 1. Kademe Antrenörlük Kursu 22 Eylül tarihinde Ankara’da başladı.

2 Ekim 2014 tarihine kadar sürecek olan kursun açılışını Yrd.Doç.Dr. Hakan SUNAY yaparken Sporda Ölçme ve Değerlendirme, Sporda Yönetim ve Organizasyon gibi ilk gün derslerinde de eğitim verdi.Doç.Dr. Perican BAYAR, Doç.Dr. Cengiz AKALAN, Yrd.Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU ve Yrd.Doç.Dr. Neşe ŞAHİN’ in devam ettirdiği kursa 29 Eylül tarihinden itibaren Milli Takım Antrenörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ ve İlhan ELMALI’da derslere katılacaklar.
,
Kursta Spor Fizyolojisi, Spor Psikolojisi, Spor Anatomisi, Psikomotor Gelişimi, Genel Antrenman Bilgisi, ve Spor Dalı Teknik Taktik gibi eğitimler veriliyor.Kursiyerleri ziyaret eden TBESF Genel Sekreteri Adnan ÖZTÜRK’te kursun ve verilen eğitimlerin oldukça verimli geçtiğini söyledi.Yrd.Doç.Dr. Neşe ŞAHİN’ den dersler hakkında görüş alış verişinde bulunan ÖZTÜRK Antrenör adaylarına başarılar diledi.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P