BİZİ TAKİP ET!

Ampute Antrenörlük Kursu devam ediyor

Ampute Futbol 1. Kademe Antrenörlük Kursu

Federasyonumuz faaliyet programında yer alan Ampute Futbol 1. Kademe Antrenörlük Kursu 22 Eylül tarihinde Ankara’da başladı.

2 Ekim 2014 tarihine kadar sürecek olan kursun açılışını Yrd.Doç.Dr. Hakan SUNAY yaparken Sporda Ölçme ve Değerlendirme, Sporda Yönetim ve Organizasyon gibi ilk gün derslerinde de eğitim verdi.Doç.Dr. Perican BAYAR, Doç.Dr. Cengiz AKALAN, Yrd.Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU ve Yrd.Doç.Dr. Neşe ŞAHİN’ in devam ettirdiği kursa 29 Eylül tarihinden itibaren Milli Takım Antrenörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ ve İlhan ELMALI’da derslere katılacaklar.
,
Kursta Spor Fizyolojisi, Spor Psikolojisi, Spor Anatomisi, Psikomotor Gelişimi, Genel Antrenman Bilgisi, ve Spor Dalı Teknik Taktik gibi eğitimler veriliyor.Kursiyerleri ziyaret eden TBESF Genel Sekreteri Adnan ÖZTÜRK’te kursun ve verilen eğitimlerin oldukça verimli geçtiğini söyledi.Yrd.Doç.Dr. Neşe ŞAHİN’ den dersler hakkında görüş alış verişinde bulunan ÖZTÜRK Antrenör adaylarına başarılar diledi.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P