BİZİ TAKİP ET!

Ampute Futbol 1.Kademe Antrenörlük Kursu 24 Ağustos-06 Eylül 2016 / AKSARAY

Ampute Futbol 1.Kademe Antrenörlük kursu 24 Ağustos-06 Eylül 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde açılacaktır.

Federasyonumuz Ampute Futbol 1.Kademe Antrenörlük kursu 24 Ağustos-06 Eylül 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Paralimpik Oyunlar Kamp Eğitim Merkezinde yapılacaktır. 

Kurs katılım şartlarına ve Kurs Programına Ekteki Word ve PDF dosyalarından ulaşabilirsiniz.


AMPUTE FUTBOL 1. KADEME ANTRENÖR EĞİTİM KURSU
KURS YERİ : AKSARAY  
KURS TARİHİ : 24 AĞUSTOS -06 EYLÜL 2016
KURSİYERLER ; Kursa geliş ve dönüş ile Konaklama ve yeme içme giderleri kursiyerlerin kendileri tarafından karşılanacaktır.
KURSUN YAPILACAĞI ADRES: Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Paralimpik Oyunlar Kamp Merkezi 

KATILIM ŞARTLARI
İKİNCİ BÖLÜM

Esas Hükümler
Kurs düzenleme

Madde 5- (1) Antrenör eğitim kursları, Federasyonun bünyesinde yer alan spor dallarında faaliyet gösteren spor kulüplerinin antrenör gereksinimleri ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin talepleri esas alınarak, Federasyon tarafından düzenlenir. Gerekli hallerde, Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Daire Başkanlığı ile koordine ve işbirliği içerisinde de kurslar düzenlenebilir.
(2) Antrenör kurs ve seminerlerine katılanlardan, Yönetim Kurulunun belirleyeceği katılım payı alınır.

ANTRENÖR EĞİTİM KURSUNA KATILACAKLARDA ARANILACAK ŞARTLAR
Madde 6- (1) Kademeler itibariyle antrenör eğitim kurslarına katılacaklarda aşağıdaki şartlar aranır:
a) En az lise veya dengi okul mezunu olmak, (Bütün kademeler için geçerli olup, Milli sporcular için en az ilkokul mezunu olma şartı aranır.)

b) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair doktor raporu sunmak,

c) Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık, gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak;

ç) En az 18 yaşını doldurmuş olmak,

d) Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Disiplin Yönergesine göre son üç yıl içinde olmak kaydıyla; bir defada 6 aydan daha fazla veya bu süre içerisinde toplamda 1 yıldan fazla ceza almamış olmak.

(2) Eğitim kurulu istediği kademede, istediği sayıda antrenör adayına kurs açabilir ancak, açılacak olan kursa katılım sayısı kurul tarafından belirlendiği takdirde yapılacak başvurunun fazla olması halinde yukarıdaki şartların yanında; sırasıyla; ilgili branşta milli sporcu olmak, üniversitelerin beden eğitimi ve spor eğitimi veren yüksek öğrenim kurumları ile diğer üniversite ve yüksekokullardan mezun olmak, yabancı dil bildiğini belgelemek ve en az 5 yıl lisanslı sporcu olmak tercih sebebidir.
Kurul belirli sayıda adayı kursa almayı planladığı takdirde kursiyer sayısını kurs öncesinde ilan edecektir.

(3) Kursa katılacaklar ile başarılı olanlardan istenecek belgeler, Federasyon tarafından belirlenir.

ANTRENÖR KURSLARINA KATILACAKLARDAN VE BAŞARILI OLACAKLARDAN İSTENECEK BELGELER

Madde 7- (1) Antrenör kursuna katılacak adaylardan aşağıdaki belgeler istenir;
a) Dilekçe (açık adresli)
b) Diploma sureti (noter tasdikli, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olanlar için kurum onaylı),
c) Federasyondan alınacak cezaları olmadığına dair yazı (aslı)
ç) Federasyon tarafından belirlenen katılım payı yatırıldığına dair makbuz örneği.

(2)
Antrenör yetiştirme kurslarına başarılı olanlardan istenen belgeler;
a) 4 Adet vesikalık fotoğraf (sakalsız ve kravatlı)
b) Sağlık raporu (sağlık ocaklarından aslı)
c) Savcılık iyi hal kâğıdı (aslı)
ç) Nüfus cüzdanı sureti (TC. Kimlik Nolu ve resimli)
d) Milli sporcu ise, Milli Sporcu Belgesi fotokopisi,

Kurs Katılım Ücreti Dekontu ;
200,00 TL ,
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu
Garanti Bankası Anafartalar Şubesindeki TR71 0006 2000 7110 0006 2977 84 No’lu hesaba yatırılması gerekmektedir

SON MÜRACAAT TARİHİ;
19 AĞUSTOS 2016

İRTİBAT TELEFONLARI :
Orhan ERDEM Ampute Futbol Büro Branş Sorumlusu
0312 309 73 96 /97 E Mail : erdem.orhan@hotmail.com

AÇIKLAMA ; Kurs katılım ücreti yatırıldıktan sonra Dekont ile Kurs Katılım Dilekçesi Federasyonun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu Faksına fakslanacak veya Kargo / Posta yoluyla Federasyona gönderilecektir. Evrakların asılları Kurs öncesinde Kurs Yöneticisine elden teslim edilecektir.

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P