BİZİ TAKİP ET!

AMPUTE FUTBOL 1.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSUNA KATILACAKLAR HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

Ampute Futbol 1.Kademe Antrenörlük Kursuna katılacak Kursiyerlerimizin Dikkatine

24 Ağustos-06 Eylül 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde düzenlenecek olan Ampute Futbol 1.Kademe Antrenörlük kursuna katılacak kursiyerlerde;

ANTRENÖR EĞİTİM KURSUNA KATILACAKLARDA ARANILACAK ŞARTLAR
Madde 6- (1) Kademeler itibariyle antrenör eğitim kurslarına katılacaklarda aşağıdaki şartlar aranır:
a) En az lise veya dengi okul mezunu olmak, ( Bütün kademeler için geçerli olup, Milli sporcular için en az ilkokul mezunu olma şartı aranır.) maddesi gereğince Engelli Antrenör adaylarımızdan yalnızca Milli Sporcu belgesi olan adaylardan en az ilkokul mezunu olanların başvuruları kabul edilmektedir.

Diğer kursa katılacak diğer adayların En az lise ve dengi okul mezunu olma şartı bulunmaktadır. Kurs katılım şartları Spor Genel Müdürlüğü Antrenör Eğitim Yönetmeliğine göre belirlenmektedir. ( Kurs katılım şartlarına ekteki dosyadan ulaşabilirsiniz.)

Kursa katılacak Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Bölümü mezunları Temel eğitim derslerinden muaf olacak olup, 30 Haziran’da başlayacak olan Özel Eğitim derslerine katılacaklardır. Diğer adaylarımız kurs programında belirtilen tüm derslere katılacaktır.

KURSA KATILMAYA HAK KAZANAN ANTRENÖR ADAYLARI

1- MEHMET EMİN KAYNAR ( BESYO )
2- FATİH ERDAŞ ( BESYO )
3- TARIK ASLAN ( BESYO )
4- TANER DURNA ( BESYO )
5- ONUR ÖZKAYMAK ( BESYO )
6- MEHMET AKKAYA ( BESYO )
7- GAMZE ÖZEN
8- ÇOŞKUN ALTAY
9-  KAMİL TEMEL
10-FATİH KARAKUŞ
11-TAYFUN SERDAR
12-OGÜN ÖZDEMİR
13-İZZET SOYDABİRCAN

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P